Kwiecień miesiącem pomagania schroniskom dla bezdomnych zwierząt

Rusza akcja „Przytul zwierzaka przy kawie”, w której pracownicy i klienci sieci zorganizują pomoc dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Bariści zachęcać będą do adoptowania zwierzaków ze schroniska oraz przekazywania na ich rzecz karmy i innych potrzebnych akcesoriów.  


Aby przyłączyć się do akcji i wesprzeć wrocławskie schronisko, wystarczy przyjść w kwietniu do kawiarni Starbucks i wrzucić, do specjalnie w tym celu przygotowanych koszy, drobne produkty, które następnie zostaną przekazane przedstawicielom azylu dla zwierząt. W każdej kawiarni zamieszczone zostaną także tablice, na których prezentowane będą opisy podopiecznych schroniska, których odwiedzali pracownicy sieci. Przy ich pomocy bariści będą zachęcać klientów do adopcji zwierzaków.

Kwiecień jest dla marki Starbucks miesiącem pomagania na całym świecie. Nasi bariści włączyli się w tę inicjatywę poprzez zorganizowanie akcji mającej na celu pomoc zwierzętom. Wielu z nich zadeklarowało czynny udział w pracach na rzecz lokalnych schronisk w ramach wolontariatu pracowniczego. Organizujemy również zbiórki karmy w naszych kawiarniach - mówi Aleksandra Karolczyk Starbucks Brand Manager. – Kluczowym elementem akcji będzie zachęcanie do adopcji zwierząt.  Mamy wielką nadzieję, że dzięki naszym działaniom uda się znaleźć nowy dom choćby dla kilku podopiecznych schronisk – dodaje.

Więcej informacji na temat kawiarni, w których prowadzona jest akcja znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/StarbucksPolska

Zgłoś uwagę