Zostań badaczem architektury Wrocławia! Zgłoś swój udział!

Już w październiku mali mieszkańcy Wrocławia rozpoczną niezwykłą przygodę z architekturą modernistyczną i neomodernistyczną! Wykład, wspólne drugie śniadanie, spacer po mieście, a przede wszystkim warsztaty kreatywne to elementy składowe tego dwudniowego spotkania z moderną, które merytorycznie wspiera Instytutu Kulturoznawstwa UWr. Na darmowe zajęcia zapisywać można się od 1 października.


Ta ciekawa miejska przygoda jest adresowana do 9-12 latków. Co trzeba zrobić, żeby ją przeżyć, zobacz na go.wroclaw:

Kto widział... Modernizm we Wrocławiu

Kto widział... Modernizm we Wrocławiu

Wykład / W plenerze / Dla dzieci / Warsztaty / ESK / Zajęcia dla dzieci
Termin od 15 października 2016 do 16 października 2016

Miejsce Barbara. Infopunkt, kawiarnia, kultura

Zobacz

„Kto widział... Modernizm we Wrocławiu” – ten interesujący projekt, współfinansowany ze środków programu mikroGRANTY ESK 2016, realizowanego we współpracy i przy wsparciu KOGENERACJI S.A., został stworzony przez PAKT, czyli grupę osób, które połączył Wrocław. O swojej aktywności mówią:

– Chociaż trafiliśmy do stolicy Dolnego Śląska z różnych powodów, to właśnie tutaj zdecydowaliśmy się mieszkać, studiować, pracować i wychowywać dzieci. Miasto, w którym żyjemy, jest dla nas przestrzenią nieustannego rozwoju i działań na rzecz jego mieszkańców. Edukujemy bez nadęcia, zamieniając miasto w przestrzeń interakcji z żywą kulturą i sztuką. Naszymi narzędziami są dialog i działanie. Nie lubimy się zatrzymywać, wyznając zasadę, że nawet najdrobniejszy krok jest lepszy od stania w miejscu.

PAKT tworzą: Aleksandra Krupa, Joanna Panciuchin, Piotr Jakub Fereński, Ola Solińska, Anna Sztromwasser i Mateusz Stefaniak. Zgłoś uwagę