Książka „Kalendarze” od Wydawnictwa Literackiego [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 26 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Literackiego – egzemplarz książki Małgorzaty Gutowskiej Adamczyk „Kalendarze”, piękną i pełną osobistych wątków powieść o dzieciństwie. Autorka zabiera nas w podróż do podwarszawskiego miasta i mazowieckiej wsi, ukrytych w nich wspomnień, wrażeń i ludzi. Historie opowiada dorosła kobieta, której synowie opuszczają rodzinne gniazdo.

Aby wygrać egzemplarz książki „Kalendarze” Małgorzaty Gutowskiej Adamczyk od Wydawnictwa Literackiego trzeba do czwartku 26 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Wymieńcie przynajmniej dwa inne tytuły książek Małgorzaty Gutowskiej Adamczyk wydanych przez Wydawnictwo Literackie.
  2. Jaką nagrodę autorka otrzymała za powieść „13. Poprzeczna”?  

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę