Książka historyczna „Pakt Piłsudski-Lenin” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 30 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Rebis – aż 6 egzemplarzy książki „Pakt Piłsudski-Lenin” Piotra Zychowicza. Autor pisze o tym, że choć wygraliśmy bitwę warszawską, cała wojna z bolszewikami skończyła się klęską, a podpisując w 1921 roku traktat rosyjski na pastwę Sowietów rzucona została połowa terytorium Rzeczypospolitej i półtora milionów Polaków, którzy padli ofiarą czerwonego holocaustu.

Aby wygrać egzemplarze książki „Pakt Piłsudski-Lenin” od Wydawnictwa Rebis trzeba do poniedziałku 30 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Proszę wymienić tytuły przynajmniej dwóch innych książek historycznych Piotra Zychowicza?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę