[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na seans "Gry tajemnic"

Konkurs trwa do 15 stycznia do 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na film „Gra tajemnic” w kinie Helios Magnolia Park. Zespół najbardziej utalentowanych ludzi na świecie pracuje pod okiem genialnego Alana Turinga (Benedict Cumberbatch) nad złamaniem skomplikowanego szyfru, którym posługują się hitlerowcy. Ich godne podziwu dokonania, oparte częściowo na pracy polskich naukowców, pozwolą ograniczyć liczbę ofiar wojny i przyspieszyć zwycięstwo aliantów. Po zakończeniu wojny Turing koncentruje się na badaniach, których efektem będzie potężna rewolucja technologiczna naszych czasów – narodziny komputera. Mimo swych wielkich zasług, geniusz wpadnie w poważne kłopoty, które w dramatyczny sposób odmienią jego los.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do czwartku 15 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jacy polscy matematycy byli zaangażowani w złamanie kodu Enigmy?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę