[KONKURS ZAKOŃCZONY] Bajki o rycerzu Valdemarze

Konkurs trwa do 15 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to dwa tomy z serii „Przygody rycerza Valdemara” od Grupy Wydawniczej Foksal – „Worek pełen duchów” i „Podskakujący zamek”. Valdemar, główny bohater serii książek dla dzieci nie jest krystalicznie czysty i idealny, ale też nie wykazuje się brutalnością (wydawałoby się niezbędną w jego profesji). Razem ze skrzatem Drobinkiem mieszka w domku w pięknej osadzie Różkokrzew (przypominającej trochę hobbitowe Shire) i zaczyna rdzewieć, bo miecz wyciąga z szafy raczej by pomachać nim do lustra. Do czasu.

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 15 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, zaznaczając, którą z książek chcielibyście otrzymać oraz odpowiadając na pytanie, kto jest autorem serii przygód rycerza Valdemara? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę