118
Rozkład jazdy autobusu 118, kierunek: Wojnów (Pętla)
Przystanek Obornicka (Wołowska)
Przystanek na życzenie
Słupek: 23148
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 118
118
Zajezdnia Obornicka
Wojnów (Pętla)
-
(Obornicka) Przystanek - BezpiecznaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bezpieczna Czas przejazdu 1'
-
(Obornicka) Przystanek - Bałtycka (Szkoła) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka (Szkoła) Czas przejazdu 3'
-
(Broniewskiego) Przystanek - BałtyckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka Czas przejazdu 5'
-
(Kasprowicza) Przystanek - BroniewskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Broniewskiego Czas przejazdu 8'
-
(Kasprowicza) Przystanek - PolaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pola Czas przejazdu 10'
-
(Kasprowicza) Przystanek - Syrokomli Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Syrokomli Czas przejazdu 11'
-
(Kasprowicza) Przystanek - KasprowiczaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kasprowicza Czas przejazdu 12'
-
(Berenta) Przystanek - Pl. DaniłowskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Daniłowskiego Czas przejazdu 14'
-
(Berenta) Przystanek - BerentaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Berenta Czas przejazdu 15'
-
(Toruńska) Przystanek - KromeraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Czas przejazdu 20'
-
(Brücknera) Przystanek - KwidzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kwidzyńska Czas przejazdu 24'
-
(Brücknera) Przystanek - BrückneraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brücknera Czas przejazdu 26'
-
(Kowalska) Przystanek - OlsztyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Olsztyńska Czas przejazdu 28'
-
(Kowalska) Przystanek - Kowalska 56 Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kowalska 56 Czas przejazdu 29'
-
(Kowalska) Przystanek - Kowale (Stacja Kolejowa)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kowale (Stacja Kolejowa) Czas przejazdu 30'
-
(Kowalska) Przystanek - DziałdowskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Działdowska Czas przejazdu 31'
-
(Kowalska) Przystanek - TczewskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tczewska Czas przejazdu 32'
-
(Kowalska) Przystanek - Kowalska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kowalska Czas przejazdu 33'
-
(Miłoszycka) Przystanek - CeglanaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ceglana Czas przejazdu 34'
-
(Miłoszycka) Przystanek - GospodarskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gospodarska Czas przejazdu 35'
-
(Miłoszycka) Przystanek - MiłoszyckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Miłoszycka Czas przejazdu 36'
-
(Swojczycka) Przystanek - SwojczyceSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Swojczyce Czas przejazdu 37'
-
(Strachocińska) Przystanek - MikołowskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mikołowska Czas przejazdu 39'
-
(Strachocińska) Przystanek - NiedziałkowskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Niedziałkowskiego Czas przejazdu 40'
-
(Strachocińska) Przystanek - ZagrodniczaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zagrodnicza Czas przejazdu 41'
-
(Strachocińska) Przystanek - KmiecaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kmieca Czas przejazdu 42'
-
(Strachocińska) Przystanek - SmoczaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Smocza Czas przejazdu 43'
-
(Strachocińska) Przystanek - StrumykowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Strumykowa Czas przejazdu 44'
-
(Strachocińska) Przystanek - WojnówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wojnów Czas przejazdu 45'