146 Rozkład jazdy autobusu 146, kierunek: Gaj - Pętla Przystanek Gaj - Pętla Słupek: 21140 Ostatnia aktualizacja: 30.03.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 146 ( 2 zmiany ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 146 16 marca – wymiana szyn tramwajowych na Peronowej. Duże zmiany w kursowaniu tramwajów Obowiązuje od 16.03.2024 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Program Tramwajowo-Autobusowy 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 146 146 Kierunek: Bartoszowice Gaj - Pętla (Bacciarellego) Przystanek - Bartoszowice Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bartoszowice (Bacciarellego) Przystanek - Bacciarellego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bacciarellego (Dembowskiego) Przystanek - Monte Cassino Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Monte Cassino (Dembowskiego) Przystanek - Okrzei Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Okrzei (Dembowskiego) Przystanek - Partyzantów Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Partyzantów (Aleja Wielkiej Wyspy) Przystanek - Dembowskiego (Kosiby) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dembowskiego (Kosiby) (Wróblewskiego) Przystanek - Tramwajowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tramwajowa (Wajdy) Przystanek - Hala Stulecia Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hala Stulecia (Skłodowskiej-Curie) Przystanek - Kliniki - Politechnika Wrocławska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kliniki - Politechnika Wrocławska (rondo Reagana) Przystanek - Pl. Grunwaldzki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Grunwaldzki (pl. Grunwaldzki) Przystanek - Most Grunwaldzki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Grunwaldzki (Oławska) Przystanek - Poczta Główna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poczta Główna (Podwale) Przystanek - Skwer Krasińskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Skwer Krasińskiego (Piłsudskiego) Przystanek - Dworzec Główny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny (Peronowa) Przystanek - Dworzec Główny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny (Ślężna) Przystanek - Dworzec Autobusowy Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy (Gliniana) Przystanek - Dyrekcyjna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dyrekcyjna (Borowska) Przystanek - Borowska (Aquapark) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Borowska (Aquapark) (Borowska) Przystanek - Śliczna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śliczna (Armii Krajowej) Przystanek - ROD Bajki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Bajki (Armii Krajowej) Przystanek - Orzechowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Orzechowa (Bardzka) Przystanek - Bardzka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bardzka (Bardzka) Przystanek - Krynicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krynicka (Świeradowska) Przystanek - Gaj - Pętla Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gaj - Pętla Wydrukuj rozkład linii nr 146 Odjazdy z tego przystanku 100 Gaj - Pętla Mokry Dwór 100 Mokry Dwór Gaj - Pętla 255 Iwiny - Rondo Sępolno 255 Iwiny - Rondo Zajezdnia Obornicka Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!