904
Rozkład jazdy autobusu 904, kierunek: Łozina - Skrzy.
Przystanek Bierutowska (Wiadukt)
Przystanek na życzenie
Słupek: 29111
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 904
904
Galeria Dominikańska
Łozina - Skrzy.
-
(Wrocławska) Przystanek - Mirków - SportowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Sportowa Czas przejazdu 2'
-
(Wrocławska) Przystanek - Mirków - Jagiellońska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Jagiellońska Czas przejazdu 4'
-
(Wrocławska) Przystanek - Długołęka - Wiejska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Wiejska Czas przejazdu 7'
-
(Wrocławska) Przystanek - Długołęka - KasztanowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kasztanowa Czas przejazdu 9'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Trzebnicka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka Czas przejazdu 13'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - PętlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Pętla Czas przejazdu 15'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Szkoła Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Szkoła Czas przejazdu 16'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Stawy Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Stawy Czas przejazdu 18'
-
(Wrocławska) Przystanek - Łozina - Skrzy.Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Łozina - Skrzy. Czas przejazdu 37'