D
Rozkład jazdy autobusu D, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Arkady (Capitol)
Słupek: 10366
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer D
D
Giełdowa (Centrum Hurtu)
Zajezdnia Obornicka
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - Orla Przystanek na życzenie
-
(Kazimierza Wielkiego) Przystanek - ŚwidnickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świdnicka Czas przejazdu 6'
-
(Kazimierza Wielkiego) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 9'
-
(Pomorska) Przystanek - Mosty PomorskieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Pomorskie Czas przejazdu 11'
-
(Pomorska) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 14'
-
(Dubois) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 18'
-
(Kurkowa) Przystanek - Pl. StrzeleckiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Strzelecki Czas przejazdu 20'
-
(Reymonta) Przystanek - KleczkowskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kleczkowska Czas przejazdu 22'
-
(Obornicka) Przystanek - BałtyckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bałtycka Czas przejazdu 24'
-
(Obornicka) Przystanek - BezpiecznaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bezpieczna Czas przejazdu 26'
-
(Obornicka) Przystanek - Paprotna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paprotna Czas przejazdu 31'
-
(Obornicka) Przystanek - Zajezdnia ObornickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Obornicka Czas przejazdu 33'