Kiermasz świąteczny – zrób COŚ DOBREGO

29 listopada podczas świątecznego kiermaszu rozmaitości w Infopunkcie przy ul. Łokietka 5 będzie można zrobić zakupy prezentów, a nawet „strzelić” sobie fotkę w 3D. Ważne jest to, że dochód z tej imprezy zostanie przekazany domowi dziecka. Przyjdź w godz. 12.00-19.00!

 • ksiązki

  Na kiermaszu będą m.in. książki... (fot. organizatorzy)

 • ciasto

  ...smaczne wypieki (fot. organizatorzy)

 • szafa z ubraniami

  ...ubrania i dodatki (fot. organizatorzy)

 • portret

  Świetna pamiątka - fotka w 3D


Na kiermaszu, zorganizowanym w konwencji pchlego targu, będą do kupienia m.in. ubrania, biżuteria, książki, filmy czy gry komputerowe, ofiarowane przez wolontariuszy i różne instytucje. Produkty nie mają etykiet z cenami – ustalają je sami kupujący.

Dodatkowo, w sobotę goście kiermaszu będą też mieli okazję zdobyć rodzinny lub indywidualny portret 3D, w formatach umożliwiających ich oglądanie zarówno na zwykłych monitorach, jak i nowoczesnych telewizorach. Za kilka lat – gdy 3D wejdzie pod strzechy  taka pamiątka cieszyć będzie podwójnie. Profesjonalizm akcji zapewnia Superfoto3d, a przykładowe zdjęcia można znaleźć tutaj.

Oprócz tego organizatorzy zapraszają na kawę, herbatę, domowe ciasta i chleb ze smalcem (także wegetariańskim).

Wszystkie środki uzyskane z kiermaszu Stowarzyszenie COŚ DOBREGO przeznaczy na zakupy potrzebnych rzeczy (głównie artykułów higienicznych, przyborów szkolnych, ale i świątecznych łakoci), dla dzieci z Domu Dziecka w Jasienicy Górnej. O całej akcji można przeczytać na stronie oraz na bieżąco na profilu facebookowym.  

Zrób oryginalne zakupy na Mikołaja i na święta, a przy okazji zrób też COŚ DOBREGO!

Zgłoś uwagę