Joga w Capitolu

„Joga w Capitolu” to nie nowy spektakl Teatru Muzycznego, ale propozycja porannych ćwiczeń na „Podwórku Aktywności”. Zajęcia ruszają 15 kwietnia, można się na nie zapisywać.

  • Jean Henrique Wichinoski / flickr.com


Teatr Muzyczny Capitol, Wrocławskie Centrum Badań EIT+ i Rodzina w Formie rozpoczęły współpracę. Z myślą o ludziach, których praca wymaga kreatywności, od których oczekuje się nieszablonowych koncepcji i myślenia poza utartymi ścieżkami – zapraszają na cotygodniowe poranne zajęcia jogi na „Podwórku Aktywności”.

- Jeśli jesteście aktywni zawodowo – w biurze, na uczelni, w laboratorium, macie stresującą pracę, stale musicie być skoncentrowani, w pełni dyspozycyjni i twórczy – spróbujcie zacząć dzień od jogi w Capitolu. Joga relaksuje, ale nie rozleniwia: ładuje energią na cały dzień i otwiera umysł – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia jogi zaczynają się 15 kwietnia. Odbywać się będą w każdą środę o godz. 7.30 na Podwórku Teatru Muzycznego Capitol. Poprowadzi je Dominika Fuga, dyplomowana nauczycielka jogi, przeznaczone są dla wszystkich – zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych, którzy z pewnością nie będą się nudzić, tylko doskonalić.

Dodatkową wartością zajęć jogi w Capitolu jest dobór muzyki. Ćwiczący podczas kolejnych spotkań będą słuchać utworów m.in. Meredith Monk, Phillipa Glassa i Steve’a Reicha: najwybitniejszych kompozytorów z kręgu minimalistów, Erika Satiego – niezwykłego prekursora muzyki ambientowej, czy Arvo Pärta, którego twórczość inspirowana była praktykami medytacyjnymi greckich mnichów.

Zapisy pod adresem joga@teatr-capitol.pl – ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia w każdą środę od 15 kwietnia 2015 r., godz. 7.30 (czas 45 min)

Wejście do teatru od ul. Piłsudskiego 67, drzwi otwierane są o 7.15. Capitol zapewnia maty.

Zgłoś uwagę