Liga Siatkówki Kobiet: #Volley Wrocław vs. Grot Budowlani Łódź

Liga Siatkówki Kobiet: #Volley Wrocław vs. Grot Budowlani Łódź

W środę 28 listopada o godz. 18.00 w hali Orbita siatkarki #Volley Wrocław zmierzą się z brązowym medalistą z ubiegłego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet - ekipą Grot Budowlani Łódź.

Środowy rywal to zespół z najwyższej ligowej półki. W zeszłym sezonie sięgnął po brąz mistrzostw Polski oraz Puchar i Superpuchar Polski. W tegorocznej Lidze Siatkówki Kobiet drużyna rozegrała cztery mecze i jak dotąd nie przegrała. W tabeli zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 10 “oczek” na koncie i jednym zaległym spotkaniem.

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź występują równolegle w Lidze Mistrzyń. To powoduje, że od miesiąca łodzianki rozgrywają co najmniej dwa mecze w tygodniu. W czwartek zagrały na wyjeździe z włoskim klubem Igor Gorgonzola Novara, z którym przegrały 0:3. Była to pierwsza przegrana podopiecznych trenera Błażeja Krzyształowicza w tym sezonie.

Najskuteczniejszą zawodniczką w zespole z Łodzi jest serbska atakująca Jovana Brakočević. We wrocławskiej drużynie najlepiej punktującą zawodniczką jest Aleksandra Rasińska, a kroku jej dotrzymują Roksana Wers i Natalia Murek. Najmocniejszym atutem siatkarek z Dolnego Śląska jest jednak zagrywka. Do tej pory zaserwowały aż 44 asy, czyli najwięcej ze wszystkich zespołów LSK.

Jak kupić bilet?

Bilety w cenie 15 złotych (normalny) i 10 zł (ulgowy) do kupienia przez stronę kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS, EMPiK, a także Kolporter. Osoby niepełnosprawne z opiekunem oraz dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny.

Dla szkół klub przygotował specjalny program – Migra Liga Szkół. Dzięki niemu placówki edukacyjne mają możliwość obejrzenia wszystkich domowych spotkań #VolleyWrocław bezpłatnie.

Lokalizacja

Pływalnia Orbita

Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

Komentarze