Joga w Parku

Joga w Parku 2018

Fabryka Energii Centrum Jogi zaprasza na darmowe zajęcia jogi, które odbywają się co roku w Parku Słowackiego (na tyłach Panoramy Racławickiej) w każdą niedzielę wakacji o godzinie 10.30. W tym roku zajęcia zaplanowano od 1 lipca do 26 sierpnia.

Wystarczy wziąć ze sobą tylko wygodny strój i matę do jogi, ewentualnie koc lub duży ręcznik. Organizatorem zajęć jest Fabryka Energii - jedna z największych polskich szkół jogi. Spotykamy się już od 11 lat i każdego roku akcja cieszy się ogromnym powodzeniem.

Do zajęć może dołączyć każdy, bez względu na wiek i sprawność fizyczną. „Joga w Parku” to akcja non-profit. Ideą projektu jest promocja zdrowego, aktywnego i naturalnego stylu życia. Spotkania w ramach akcji to szansa na aktywny wypoczynek dla mieszkańców Wrocławia i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi. Gwarantujemy prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii.

Fabryka Energii zaprasza zarówno tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z jogą, jak tych, którzy już ćwiczą. Joga w parku jest to szansa na ruch, relaks i kontakt z naturą dla mieszkańców dużego miasta. Jest to także okazja do spotkania z innymi i spędzenia czasu w pozytywnej i przyjaznej atmosferze. Na zajęciach możemy przekonać się, że joga to nie tylko zwykłe ćwiczenia fizyczne ale coś znacznie więcej.

Na jodze pracujemy bowiem nie tylko z ciałem ale także z umysłem. Wykonując pozycje jogi wzmacniamy i rozciągamy mięśnie, co zapobiega wielu dolegliwościom, na przykład bólom pleców. Z drugiej zaś strony, praktykując jogę, kierujemy uwagę do wnętrza ciała, co sprawia, że umysł wycisza się i uspokaja.

W swej istocie joga jest więc jest praktyką mającą na celu nie tylko poprawę naszego zdrowia i samopoczucia fizycznego ale także wyciszenie wszystkich wewnętrznych poruszeń (emocji, myśli, pragnień...). 

Lokalizacja

Park Juliusza Słowackiego

Park Juliusza Słowackiego,  Wrocław

Komentarze