wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Już wkrótce rozpoczynamy odliczanie do najbardziej oczekiwanej imprezy roku.

Długi majowy weekend zarezerwujcie na wizytę we Wrocławiu i festiwal 3-Majówka 2024!!! Tradycyjna już wrocławska 3-Majówka rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

W tym roku muzyczne święto rozpocznie się 1 maja i potrwa do późnej nocy z 3 na 4 maja. Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. Koncerty zaproszonych gwiazd odbywać będą się na dwóch scenach - plenerowej na Pergoli obok największej w Polsce fontanny multimedialnej oraz w imponującej Hali Stulecia, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Będzie też trzecia scena, na której królować będzie muzyka świata, czyli world music. Po zmroku, bawić będziemy się również na największym Nocnym Silent Disco. Na majówkowiczów czekać będzie bogata strefa gastronomiczna oraz inne atrakcje.

Od kilku lat majówkowa impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Świata odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu. Przypominamy, że w ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrało razem 7967 gitarzystów, a w tym roku liczymy na więcej!

Dołącz do Największej Gitarowej Orkiestry Świata! Czekamy na Was z gitarami, gitarowych atrakcji nie zabraknie!

Do dyspozycji majówkowych gości spoza Wrocławia dostępne będzie Festiwalowe Pole Namiotowe położone w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów.

Swój udział w 3-Majówce 2024 potwierdzili już: KULT, KSU, KARAŚ/ROGUCKI, ØRGANEK, DUB FX, ME AND THAT MAN, HAPPYSAD, ŻYWIOŁAK , CZESŁAW ŚPIEWA, KWIAT JABŁONI, THE DUMPLINGS, JANN, ŁONA x KONIECZNY x KRUPA, ZALEWSKI, DOG EAT DOG oraz PRO8L3M

Harmonogram, bilety oraz więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem!!!

Miejsce

Zobacz także