Strefa Targów Plakatu i Ilustracji na festiwalu #KupujŚwiadomie

Strefa Targów Plakatu i Ilustracji

Za oknem niemal lato, słoneczne dni wzbudzają w Tobie radość i optymizm, tylko mieszkanie lub biuro wydają się nadal nieco bure i ponure?

Mamy na to sposób! W dniach 12 i 13 czerwca w postindustrialnych przestrzeniach dawnej Zajezdni Dąbie we Wrocławiu spotkamy się w strefie Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji. Zobacz oryginalne plakaty oraz wyjątkowe ilustracje polskich twórców i odmień nimi swoje wnętrza, by zachwycały Cię każdego dnia! Strefa młodych artystów będzie jednym z wydarzeń festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie, w którym udział weźmie 120 wystawców.

Wstęp wolny.

Plakat i ilustracja – znajdź efektowny dodatek do swojego mieszkaniu Jeśli znudziły Cię dotychczasowe dekoracje w mieszkaniu lub jesteś dopiero na etapie jego aranżacji, to dobrze się składa. Plakat lub ilustracja rodzimego twórcy może być dla Ciebie idealnym pomysłem. Aby nadać wnętrzu nietuzinkowy charakter, często wystarczy wzbogacić je o kilka dodatków, które idealnie wkomponują się w jego styl. Podczas targów będziecie mieli okazję spotkać twórców i kreatorów współczesnych nurtów, porozmawiać o ich twórczości i inspiracjach oraz uzyskać poradę, który plakat lub ilustrację wybrać, by stworzyć unikalne wnętrze. Barwy natury – najmodniejszy trend 2021.

W tym sezonie najmodniejsze będą dodatki w kolorach ziemi, wody, ale też kwiatów i roślin. To właśnie otaczająca nas przyroda ma być główną inspiracją do stworzenia aranżacji wnętrz. Karmelowy brąz, łagodne szarości, rdzawe pomarańcze czy wyraziste zielenie – takie kolory będą królować w drugiej połowie 2021 roku. Drewniane dodatki, obrazy z liśćmi monstery, bambus, ceramika, a nawet metal – podczas targów odnajdziesz wiele różnych ciekawych, wyjątkowych i unikalnych dodatków do swojego domu.

Spotkanie z samym twórcą i artystą pozwoli Ci dobrać odpowiednie plakaty, poduszki, wazony czy inne elementy dekoracji. Podczas targów posłużą Wam pomocą i dobrą radą. Koniecznie skorzystajcie z ich wiedzy i doświadczenia! Wspieraj polskich artystów i #KupujŚwiadomie.

Hasło #KupujŚwiadomie to główna idea targów, która mówi o rozsądnym i przemyślanym kupowaniu. W myśl minimalizmu zakupowego warto kupować rzeczy, które są wartościowe i będą służyły przez długie lata, a przede wszystkim są tworzone przez polskich artystów.

Twórcy dobrze znani na rynku sztuki, jak i Ci mniej popularni lub dopiero rozpoczynający swoje kariery tworzą unikalne i wyjątkowe projekty, które teraz będziecie mieli okazję zobaczyć oraz ozdobić nimi swoje wnętrza. To wyjątkowa zaleta tych targów. Po pandemicznym zamknięciu i zakupach online, czas na pobudzenie naszych zmysłów i sensorycznych doznań.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Czasoprzestrzeń

Tramwajowa 1-3, 51-627 Wrocław

Komentarze