SWAP Wrocław pod chmurką

SWAP Wrocław pod chmurką

Pierwsza w tym roku plenerowa wymiana ubrań, czyli SWAP Wrocław pod chmurką, odbędzie się w sobotę, 19 maja, w parku Tołpy.

Wietrzymy szafy na lato

Bezgotówkowa wymiana ubrań dedykowana jest paniom, dla których wygląd nie jest rzeczą drugorzędną. Jest odpowiedzią na przepełnione i wiecznie niedomykające się szafy, ponieważ pozwala uczestniczkom wymieniać ich zawartość bez zwiększania ilości ubrań w szafie. Uczestniczki SWAP Wrocław wymieniają się między sobą ubraniami w systemie ciuch-za-ciuch.

Przyniesione ubrania muszą czyste i w takim stanie, w jakim ich właścicielki same byłyby skłonne je założyć. Poza ubraniami na wymianie pojawiają się również buty i dodatki, a niekiedy i kosmetyki. 

– Podczas kwietniowej wymiany ubrań w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol, w której od zeszłego roku odbywają się wymiany SWAP Wrocław, było dość tłoczno – mówi Dżoolka, organizatorka wymian. – Tym razem miejsca nie zabraknie. Wymiana odbędzie się w parku Tołpy, na górce zlokalizowanej blisko ul. Nowowiejskiej w kontenerze ESK (Emocje-Sport-Kultura). 

Uczestniczki będą mieć do dyspozycji trochę stołów, ale organizatorka zachęca do przyniesienia ze sobą koców, bo można na nich łatwo i efektywnie eksponować przyniesione ubrania.

Przyjemności na świeżym powietrzu

Ponieważ impreza skupia w jednym miejscu naprawdę sporo pań, jest to świetne miejsce do promocji lokalnych produktów i usług. Podczas każdej imprezy uczestniczki mają możliwość wygrania ciekawych, a niekiedy i naprawdę cennych nagród. Tym razem będą to niespodzianki od Babeczkowej Poczty COOKIE WITH LOVE, która jest słodką alternatywą dla Poczty Kwiatowej, oraz pyszny, bezglutenowy mus owocowy Dżemster.

Pączkująca wymiana ubrań

Organizatorką wymian jest Dżoolka, osobista stylistka i blogerka, która zawodowo zajmuje się także marketingiem, tworząc skuteczne strategie rozwoju i promocji dla firm. Imprezy wymiany ubrań zapoczątkowała jako studentka Politechniki Wrocławskiej, chcąc sprawdzić swoje umiejętności z zakresu zarządzania, które wówczas studiowała. 

SWAP Wrocław towarzyszy wrocławiankom od ponad pięciu lat, ciesząc się niezmienną popularnością. W tym roku cykl rozszerzył się na dodatkowe dwa miasta: Bielawę i Jelenią Górę, gdzie, analogicznie organizowane są imprezy SWAP Bielawa i SWAP Jelenia Góra.  

Na pierwszą w tym roku bezgotówkową wymianę ubrań w plenerze wstęp jest oczywiście darmowy i nie ma żadnych ograniczeń do do liczby rzeczy, przyniesionych ze sobą do wymiany.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Park Stanisława Tołpy

Bolesława Prusa 60, 50-455 Wrocław

Komentarze