wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Muzyka
  4. Koncert ŚPIEWAY! Piosenki z bajek

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Z wielką radością pragniemy zaprosić wszystkich sympatyków muzyki na niezwykły koncert ŚPIEWAY, który przeniesie nas w wyjątkowy świat bajek.

Zapraszamy wszystkich sympatyków animacji - będzie nostalgicznie! Koncert Śpieway to inicjatywa kierowana do wokalistek i wokalistów, którzy chcieliby podzielić się swoim talentem z innymi. Koncert jest otwarty dla wszystkich - jeśli czujesz, że chciałbyś wystąpić wystarczy, że wypełnisz formularz. Szczegóły poniżej. Repertuar: Usłyszymy najbardziej kultowe piosenki z bajek. Więcej szczegółów wkrótce! Zgłoszenia: Osoby zainteresowane udziałem, proszone są o przesyłanie swoich zgłoszeń przez poniższy formularz wraz z krótkim nagraniem wokalnym do 10 września.

Bilety na koncert będą dostępne online 11.09 po ogłoszeniu repertuaru. 

Gdzie? Sztuka na Miejscu, Łaciarska 4, Wrocław

Kiedy? Wtorek 19.09.2023, start godz. 20:00 

Bilety online i na miejscu 30 min przed koncertem - wkrótce dostępne 25 zł- studenci/seniorzy 30 zł - cena regularna Czym jest Projekt Portal?

To wrocławska inicjatywa artystyczna mająca na celu zrzeszenia ludzi kreatywnych - artystów; improwizatorów, wokalistów, muzyków przy wybranym projekcie.

Miejsce

Zobacz także