Plakat wydarzenia

Chaos Disco na Tamce

Byliście kiedyś na industrialnej dyskotece? Niecodzienne połączenia sprawią, że Wyspa Tamka zamieni się w siedlisko splątanego disco. John Travolta nawiedzi Berghain / Panorama Bar a disco kula rzuci trochę światła na mroczne postacie.

Kolektyw Chaotic Cult świętując urodziny dwóch swoich członków postanowił połączyć siły z berlińskim kolektywem Dark Disco oraz innymi przyjaciółmi by stworzyć pole do chaotycznych harców na dwóch scenach. Artyści dostali zielone światło na zaprezentowanie swoich najbardziej nietypowych wcieleń, a noc uświetni performance Shibari Japońskiej artystki CoCo Katsura oraz wystawa fotografii Ema Discordant. Scena CHAOS: ⚔️ Berlin Bunny (Berlin) Links: soundcloud.com/berlin-bunny ⚔️ Danse Macabre (Szczecin). 

Wystawa fotografii:

Ema Discordant [BERLIN]

Podczas całej imprezy, na scenie DISCO będziecie mieli okazje obejrzeć fotografie nietuzinkowego artysty, który podczas swojej kilkuletniej kariery zdążył wyrobić swój charakterystyczny styl. Łączy zastój industrialnego krajobrazu a aseptyczną estetykę ciał w ruchu. Figuratywna i martwa natura.

Shibari (縛り) lub inaczej Kinbaku jest antyczną japońską formą wiązania linami, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza właśnie „dekoracyjne wiązanie”. Wywodzi się ze staro-wojskowej sztuki wiązania jeńców, aczkolwiek współcześnie przybrało to formę artystycznego łączenia sztuk wizualnych z erotyką, zmysłowością, ruchem i szczególnej relacji artysty z ciałem drugiej osoby.

Choć często łączy się Shibari z praktykami BDSM, jest to tak naprawdę wstęp do prawdziwego Kinbaku, o czym dowiesz się na warsztatach prowadzonych przez CoCo Katsura. W trakcie imprezy na scenie CHAOS, CoCo wykona pokaz Shibari, przygotowany specjalnie na CHAOS DISCO. ***ZAPISY NA WARSZTATY POD ADRESEM MAILOWYM: chaoticcult.contact@gmail.com KOSZT: 100 PLN LICZBA MIEJSC: 10 WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ W DNIU IMPREZY O GODZINIE 18:00 NA Wyspa Tamka ————————————— Animacja: KEYI Studio (insta: @keyistudio) Ilustracje: (insta) @tamagotchi_tattoo + @waramtattoo Track: Spetsnaz - Allegiance

Wstęp 20 zł.

Lokalizacja

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka,  Wrocław

Komentarze