Kino Nowe Horyzonty zamknięte

Kino Nowe Horyzonty zamknięte

 

Kino Nowe Horyzonty zamknięte od 12 do 27 marca.

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo zamykamy Kino Nowe Horyzonty od jutra, 12 marca, do 27 marca 2020 roku (przy czym zaznaczamy, że termin może ulec zmianie; dzisiejsze seanse odbędą się zgodnie z planem). Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Wszystkie bilety zakupione droga elektroniczną (na seanse repertuarowe oraz na pokazy specjalne) – zostaną automatycznie zwrócone w przeciągu dwóch tygodni. Bilety opłacone na miejscu można zwracać w kasach kina do 10 kwietnia 2020 roku (w kinie będzie funkcjonować specjalne stanowisko przeznaczone do zwrotu biletów czynne codziennie w godz. 10:00-18:00).

W przypadku wydarzeń specjalnych (np. Tydzień Kina Hiszpańskiego czy pokaz „Szatańskiego tanga”) pracujemy nad przeniesieniem poszczególnych pokazów na nowe terminy.

Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności. Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja zostanie możliwie szybko rozwiązana.

Komentarze