Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu

Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu

Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie CSR i współpracy międzysektorowej, to główne założenia konferencji, która już po raz trzeci odbędzie się we Wrocławiu. „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” to wydarzenie skierowane do przedstawicieli firm, instytucji publicznych i NGO. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2016 r.

– Organizacje pozarządowe poszukują nowych pomysłów i rozwiązań dla swojej działalności. Biznes poszukuje partnerów, z którymi mogą realizować projekty społeczne, dzięki którym mogą wpływać i wspierać na swoje otoczenia. Konferencja „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” to idealne miejsce, aby umożliwić taką wymianę wiedzy oraz doświadczeń wszystkich sektorów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – mówi Daria Ostrowska, wiceprezes Fundacji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu.

W tegorocznej edycji wezmą udział m.in.: Iwona Sarachman, dyrektor ds. PR w AmRest, Karolina Mróz, prezes fundacji „Dom Pokoju”, Ewa Zamościcka, starszy konsultant CSR w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo. Formuła spotkania nie uległa zmianie. Podobnie jak w latach poprzednich zostaną zaprezentowane case studies, które najlepiej obrazują, jak w praktyce wygląda społeczna odpowiedzialność biznesu lub wolontariat kompetencyjny. Cykl wystąpień zakończy panel dyskusyjny oraz warsztaty kompetencyjne.

Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” odbędzie się 29 listopada 2016 roku w Krzywym Kominie we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji o konferencji znajduje się pod adresem: www.akademiaodpowiedzialnosci.pl.

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin

Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Komentarze