Światowy tydzień przedsiębiorczości w IdeaPlace

Światowy tydzień przedsiębiorczości w IdeaPlace

Setki państw, tysiące partnerów, miliony uczestników i inspiracji to definicja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości! Spotkania, szkolenia, konsultacje, wykłady,  niezwykle szeroki, wachlarz eventów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczość po raz szósty zostanie zorganizowany w przestrzeni coworkingowj – IdeaPlace w dniach 14.11-20.11.2016. 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Został on zapoczątkowany w 2008 r. i od czasu pierwszej edycji inicjatywa rozszerzyła się na 115 państw, w których ponad 24 000 partnerów zorganizowało wydarzenia angażujące ponad 7 milionów ludzi.
W ramach IX edycji ŚTP IdeaPlace organizuje spotkania poruszające najróżniejsze aspekty rozwoju własnego przedsięwzięcia oraz rozwoju osobistego. Wszystkie warsztaty i wykłady prowadzone będą przez doświadczonych i uznanych specjalistów z różnych dziedzin.

IdeaPlace to miejsce, które łączy wiele dróg, wspiera rozwój startupów, młodych przedsiębiorców, angażuje się w wiele inicjatywach propagujących rozwój, przedsiębiorczość oraz aktywność społeczną, związanych zarówno z branżą IT, branżą kreatywną oraz wieloma innymi obszarami.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w IdeaPlace odbędą się warsztaty i spotkania propagujące ideę przedsiębiorczości. Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu znajdują się na stronie http://ideaplace.pl/pl/aktualnosci/ oraz na Facebooku:  www.facebook.com/IdeaPlace.

Osoby chętne do wzięcia udziału w poszczególnych warsztatach muszą dokonać obowiązkowej rejestracji. Więcej informacji na http://ideaplace.pl/pl/aktualnosci/.

Liczba miejsc na każdy warsztat jest ograniczona. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: office@ideaplace.pl lub  pod numerem tel.: (71) 34 09 200.

Harmonogram warsztatów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości  w IdeaPlace (pl. Solny 15)

14.11.2016 (poniedziałek)

  • 17.30-21.00 Michał Kasprzyk, Biuro Mówców - Przemówienia w biznesie - jak mądrze wykorzystać je w promocji firmy?

Warsztat dotyczący przemówień w biznesie poprowadzi ekspert w tej dziedzinie Michał Kasprzyk założyciel Biura Mówców Spice. Michał Kasprzyk pomaga ludziom, którzy są dobrzy w innych dziedzinach, aby wyjście na scenę i opowiedzenie o tym co jest dla nich ważne, było dla nich bezproblemowe i aby publiczność ich pokochała.

Podczas warsztatu uczestnicy  dowiedzą się jak zwiększyć swoja pewność przed wystąpieniem, jak stworzyć dobre przemówienie oraz dlaczego warto przemawiać.

  • 17.30-21.00 Magdalena Falkowska  International Coach Federation - Storytelling w budowaniu Marki

Co czeka uczestników warsztatu? Będą poszukiwać historii, które będą mogli wykorzystać w biznesie. Przyjrzą się wartościom jakie ich historie niosą i jak ich opisują. Nauczą się opowiadać o sobie, o firmie, o produkcie. Określą swoją misję i wizję. Warsztat poprowadzi certyfikowany trener biznesu i coach ACC ICF, praktyk metody Points of You.

15.11.2016 (wtorek)

  • 18.00-21.00 Aleksandra Mroczko - Sprzedaj swój biznes. Znajdź i oczaruj swoich Klientów

Intensywny warsztat, podczas którego uczestnicy będą mogli zając się, tym czym każdy przedsiębiorca zająć się powinien, a wciąż "brakuje mu czasu". To spotkanie zaowocuje dla jednych nową strategią lub nowym sposobem komunikacji z klientem a innym pozwoli połączyć pasję z życiem zawodowym.

16.11.2016 (środa)

  • 17.30-20.30 Barbara Gańcza -  Jak zarabiać na hobby

Warsztaty są dedykowne kobietom, które pragną pozytywnej zmiany w życiu zawodowym. Chciałaby awansować lub zarabiać jako przedsiębiorca. Pragną właściwie zarządzać sobą, odkryć swój potencjał i zwiększyć możliwości pozyskania dochodu. Cenią rozwój osobisty i chciałyby podnieść jakość swojego życia.

  • 17.30-19.30 Ania Drabek firma Jesteś OK- Zarzadzanie stresem w pracy i poza

W dzisiejszych czasach stres jest integralną częścią naszego życia. Nie można żyć bez niego ale można nauczyć się go redukować na tyle, by ograniczyć jego negatywny wpływ na życie prywatne i zawodowe. Szkolenie jest wyjątkową okazją do zapoznania się ze sposobami radzenia sobie ze stresem.

  • 17.00-20.00 Marzena Skap International Coach Federation - Sesje coachingowe (x3)

Indywidualne sesje coachingowe, poprowadzi akredytowany Coach ACC, Vice-dyrektor wrocławskiego oddziału ICF, Absolwentka MBA Franklin University w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od ponad kilkunastu lat zajmuje się wsparciem zarządów w obszarze administracji i zarządzania zasobami ludzkimi. Trenerka w zakresie zarządzania różnorodnością, CSR, rozwoju osobistego. Doradca biznesowy w zakresie zarządzania strategicznego oraz CSR.

17.11.2016 (czwartek)

  • 17.30-21.00 Aneta Ilkiewicz-Krawczyk, Platforma Kariery - 1, 2 ,3 - rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba poczekać 21 dni

Praktyczne warsztaty osobistej efektywności oparte na PEP® dla obecnych i przyszłych Przedsiębiorców. Poznasz najskuteczniejsze metody i techniki, które mogą Ci min.: wyeliminować złe nawyki, które utrudniają wykorzystanie pełni zawodowego potencjału, zapanować nad tysiącem informacji, realistycznie planować i wykonywać zadania, wykorzystywać w pełni zdobycze nowych technologii.

  • 17.30-21.00 Dagmara Tyc  firma szkoleniowa Darogado - Organizacja działu sprzedaży w firmach sektora MŚP (B2B)

Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli min. zapoznać się z zadaniami i specyfikacją pracy poszczególnych grup sprzedawców. Zdobędą umiejętność wyboru optymalnej dla danych warunków formy organizacji oraz poznają podstawowe formy organizacji działu sprzedaży. Szkolenie jest dedykowane właścicielom i zarządzającym firmami z sektora MŚP, kierownikom działów sprzedaży oraz dyrektorom handlowym.

  • 18.00-20.00 Małgorzata Puć Intarnational Coach Federation - Sesje coachingowe (x2)

W ramach Tygodnia Przedsiębiorczości, uczestnicy programu mają szanse skorzystać z indywidualnych darmowych sesji coachingowych, które trwają 55min. Sesje poprowadzi andragog, coach (ACC, ICF), trener, specjalista ds. szkoleń, nauczyciel akademicki - Małgorzata Puć. Od ponad pięciu lat inspirowana w życiu osobistym i zawodowym doświadczaniem macierzyństwa.

19.11.2016 (sobota)

  • 10.00-14.00 Łukasz Wnuk & Krzysztof Czyżykiewicz, Agencja Interaktywna Orange Juice - Jak zwiększyć rentowność e-biznesu dzięki analityce internetowej?

Analityka Internetowa pozwala ocenić wyniki przyjętej strategii i podejmować skuteczne decyzje biznesowe, w celu zwiększenia przychodów Twojego biznesu. Poznaj potencjał Google Analytics. Dowiedz się jak dostosować Google Analytics do potrzeb Twojego biznesu, w jaki sposób wyznaczyć wskaźniki sukcesu i właściwie interpretować dane oraz jak praktycznie wykorzystać analitykę internetową w celu zwiększenia sprzedaży.

 

Lokalizacja

Ideaplace

Pl. Solny 15, 50-062 Wrocław

Komentarze