Startup: Wrocław meetup - 3D Printing

Startup: Wrocław meetup – 3D Printing

„How 3D printing will revolutionize industrial production?” – to tytuł drugiego spotkania z cyklu Startup: Wrocław meetup. Tym razem swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedstawiciele trzech wiodących przedsiębiorstw powiązanych z drukiem 3D: EOS, Materialise oraz 3YOURMIND.

Jak zwykle podczas wydarzenia obecni będą reprezentanci startupów, czy też firm o startupowych korzeniach: Zmorph, 3dl.tech, Omni3D, Skriware i Onimo. 

Od prototypów do gotowych obiektów, od startupu do… startupu

Ostatnie lata przyniosły dużo dyskusji na temat druku 3D. Mimo, że nie jest on nowinką jego dynamiczny rozwój i obecność w mediach wpłynęły na oswojenie się z nim i coraz szersze rozpowszechnienie. Zarówno Jakub Susik z Materialise oraz Stephan Kuehr z 3YOURMIND postarają się przybliżyć sposób wykorzystywania tej technologii w codziennej pracy fabryki produkcyjnej oraz tzw. future factory. Uli Langer z EOS skupi się zaś na kwestii startupowego zarządzania dojrzałym przedsiębiorstwem.

Maksimum treści skondensowanej w fascynujących prezentacjach – to coś co określa Startup: Wrocław meetup. Po części oficjalnej organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników na networking przy poczęstunku i napojach, a także zwiedzanie siedziby Materialise.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej budynku BETA we Wrocławskim Parku Technologicznym, 20 kwietnia 2017 r. o godzinie 17.30. Język wydarzenia: angielski.

Nowa dawka inspiracji

Nawet najbardziej kreatywny zespół potrzebuje inspiracji do tworzenia kolejnych produktów i rozwiązań dla swoich potencjalnych klientów. Poznaniu różnych branż, wymianie informacji oraz nawiązaniu relacji ma służyć projekt Startup: Wrocław meetup. Spotkania w ramach projektu zakładają integrację środowiska startupowego z przedstawicielami różnych branż, w tym dużego biznesu. Będzie to świetna okazja aby nawiązać relacje z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami, wymienić się doświadczeniem i zebrać opinie na temat prowadzonego przez nas projektu.

Partnerem strategicznym cyklu spotkań Startup Wrocław: meetup jest firma Probuild, deweloper nowoczesnego kampusu biurowego Pin Park powstającego we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 33.

Zapisy.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wrocławski Park Technologiczny

Muchoborska 18, 54-424 Wrocław

Komentarze