blender

Wydarzenie odwołane. Blender – blok ekspresowy

Wydarzenie odwołane. 

Celem warsztatów jest zdobycie pełnej wiedzy o potencjale i sposobach pracy w programie Blender, który jest bezpłatnym i open source programem do kreacji 3D. Zapewnia on w pełni narzędzia do modelowania, animowania, symulacji, renderowania, kompozytowania i animowania, a nawet do edycji video i tworzenia interaktywnych gier. Uczestnik warsztatów otrzyma pełną wiedzę potrzebną do rozpoczęcia profesjonalnej pracy w Blenderze w temacie tworzenia obiektów 3D.

Zostaną przedstawione wszystkie aspekty modelowania tkwiące w potencjale Blendera. Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z modelowaniem i drukiem 3D. Uczymy praktycznego wykorzystania poszczególnych funkcji programu, aby sprawnie tworzyć obiekty otaczającego nas świata w wirtualnej przestrzeni.

Kurs jest bardzo dobrym wstępem jeśli chodzi o modelowanie i tworzenie wizualizacji obiektów oraz przygotowanie projektu pod drukarkę 3D. Szkolenie przekazuje wiedzę w sposób bardzo uporządkowany. Uczymy zawsze na najnowszej wersji.

Oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne, co zwiększa jego atrakcyjność. Więcej informacji i zapisy na stronie.

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin

Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Komentarze