Jak promować projekty WBO [FORUM]

Jak promować projekty WBO [FORUM]

Jesteśmy w trakcie drugiego etapu oceny projektów zgłoszonych do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Przygotowujemy się także do głosowania. W tym roku odbędzie się ono w terminie 20 września - 7 października.

Otwarte spotkanie

Mając na uwadze postulaty zgłoszone podczas ewaluacji poprzednich edycji, chcielibyśmy pomóc liderkom i liderom w promowaniu ich projektów. W tym celu 8 sierpnia w Centrum Historii Zajezdnia (Grabiszyńska 184) odbędzie się otwarte spotkanie z udziałem ekspertów, na którym porozmawiamy na temat skutecznych strategii promocji projektów WBO. Wynikiem spotkania będzie opracowanie katalogu dobrych praktyk, który zostanie opublikowany przed głosowaniem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w celach organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności na adres e-mail: budzetobywatelski@um.wroc.pl.

Plan spotkania

Jak promować projekty WBO? Forum wymiany wiedzy i doświadczeń dla liderów projektów.

Dla kogo?

Spotkanie ma charakter otwarty, skierowane jest do obecnych i przyszłych liderów projektów WBO.

Jaki cel?

Wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy liderami projektów, poznanie najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych sposobów promocji projektów WBO, podpowiedzi ekspertów zajmujących się promocją projektów miejskich.

Kiedy?

8 sierpnia 2019 r., godz. 17.00–19.30 | Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńskiej 184.

Plan

17.00 – 17.05 Przywitanie gości i przedstawienie idei spotkania
17.05 – 18.05 Panel dyskusyjny z liderami projektów WBO
18.05 – 18.25 Wystąpienia ekspertów:

  • Piotr Szymański (Politechnika Wrocławska) Chcesz wygrać WBO? Poznaj swoich wyborców
  • Karolina Wójtowicz (Specjalistka ds. mediów społecznościowych, Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia) Pięć zasad dobrego prowadzenia profilu w mediach społecznościowych
  • Leszek Więckowski (Dział graficzny Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej) Bezpłatne aplikacje do tworzenia grafik na potrzeby promocji off- i online

18.25 – 19.25 Dyskusja (pytania do panelistów i ekspertów, refleksje uczestników)

19.25 – 19.30 Podsumowanie i zakończenie spotkania

Lokalizacja

Centrum Historii Zajezdnia

Grabiszyńska 184,  Wrocław

Komentarze