Bilety na „Nasze jutro" do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do środy 30 grudnia do godz. 10


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na film "Nasze jutro" do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Zaproszenia ważne są od 1 do 7 stycznia 2016.

"Nasze jutro" to bardzo aktualny dokument, którego punktem wyjścia był opublikowany przez grupę naukowców w czerwcu 2012 roku artykuł w czasopiśmie "Nature". Badania dotyczyły zmian klimatycznych, zanieczyszczenia gleby i wzrostu populacji, a wszystko to prowadzi do punktu krytycznego. Naukowcy twierdzą, że zmiany na Ziemi będą co najmniej tak katastrofalne, jak zlodowacenie sprzed 11 tysięcy lat. Stoimy więc na skraju ery masowego wymierania. Autorzy dokumentu wraz z ekspertami w dziedzinach takich jak: agrokultura czy odnawialne źródła energii prognozują prawdziwie apokaliptyczne scenariusze. Nie pozostawiają nas jednak bez odpowiedzi, ale na przykładzie już funkcjonujących w różnych częściach świata rozwiązań pokazują, jak to błędne koło można powstrzymać. Jako społeczeństwo, które każdego dnia korzysta z zasobów planety, powinniśmy czuć się zobowiązani do jej ochrony i odpowiedzialni za stworzenie bezpiecznego schronienia dla naszych dzieci. Stajemy w obliczu konieczności jak najszybszego wdrożenia zmian i odpowiedzi na pytanie, jak chcemy, aby wyglądało nasze jutro?

Aby wygrać bilety trzeba do środy 30 grudnia do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedź na pytanie:

W jakim mieście podpisano ostanio globalne porozumienie dotyczące ograniczenia ocieplenia o 1,5 stopnia Celsjusza?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani MAILEM ZWROTNYM. Żeby otrzymać bilety musza wysłać potwierdzenie na adres redakcja@araw.pl

 


Zgłoś uwagę