Amazon rekrutuje

Szukają pracowników na stanowiska kierownicze i produkcyjne

  • Tak będzie wyglądać jedno z centrów logistycznych firmy Amazon w Polsce

    Tak będzie wyglądać jedno z centrów logistycznych firmy Amazon w Polsce


Na stronie internetowej firmy Amazon pojawiła się informacja na temat zasad rekrutacji do centrum logistycznego firmy, które w sierpniu tego roku zostanie otwarte w Bielanach Wrocławskich.

Amazon oferuje stanowiska począwszy od pracowników produkcyjnych - przyjęcie towaru, magazynowanie, pakowanie, po stanowiska liderów zespołu oraz pozycje menedżerskie.

- Nieustannie szukamy kandydatów, którzy chcą wspierać nasz zespół w centrach logistycznych Amazon. Kandydaci powinni cechować się inicjatywą własną, ambicją oraz pasją do realizacji potrzeb klienta w zakresie zakupów online na najwyższym poziomie – czytamy na stronie firmy Amazon.

Zainteresowanie pracą w centrum logistycznym Amazona już jest duże. Chętni pytają o szczegóły w Urzędzie Gminy Kobierzyce.

- Mamy telefony w tej sprawie. Na razie niewiele możemy powiedzieć. Nie znamy jeszcze oficjalnych szczegółów rekrutacji. Czekamy na informacje na ten temat od Amazona – mówi Ryszard Pacholik wójt gminy Kobierzyce, na terenie której powstaje inwestycja.

Amazon na swoich stronach internetowych informuje, że obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska kierownicze. Natomiast rekrutacja na stanowiska produkcyjne nie rozpocznie się wcześniej niż w kwietniu 2014 roku. Więcej o inwestycji amerykańskiego giganta sprzedaży internetowej czytaj tutaj.

Tu przeczytasz o powstawaniu hal logistycznych.

Amazon zapowiada, że w sierpniu otworzy w Polsce trzy nowe centra logistyczne – w Tarnowie Podgórnym, Gdyni i Bielanach Wrocławskich. Nieoficjalnie mówi się, że zatrudnienie znajdzie w nich w sumie około 6 tys. stałych pracowników, a sezonowo nawet 9 tys..

Jarek Ratajczak

Zgłoś uwagę