wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. WCA
  4. Miejski Program Wsparcia "MOZART"
  5. IV edycja programu MOZART (2015/2016)
  6. dr Łukasz Olipra - DIJO SWEET HORECA SERVICE SP. Z O.O. SP. K: Organizacja i optymalizacja systemu operacji logistycznych w średniej wielkości przedsiębiorstwie produkcyjnym z dynamiką wzrostu 25-30 procent rok do roku.

dr Łukasz Olipra - DIJO SWEET HORECA SERVICE SP. Z O.O. SP. K: Organizacja i optymalizacja systemu operacji logistycznych w średniej wielkości przedsiębiorstwie produkcyjnym z dynamiką wzrostu 25-30 procent rok do roku.

Przedsiębiorstwo DIJO SWEET HORECA SERVICE SP. Z O.O. SP. K. działa w branży spożywczej. Należy do grupy firm Dijo, która jest przedsiębiorstwem rodzinnym założonym przez obecnego właściciela. Historia firmy sięga 1990 r.

Reklama

dr Łukasz Olipra

Uniwersytet Ekonomiczny

 

DIJO SWEET HORECA SERVICE SP. Z O.O. SP. K.

Przedmiotem projektu są operacje i procesy logistyczne w przedsiębiorstwie Dijo Sweet Horeca Service sp. z o.o. sp. komandytowa oraz pozostałych powiązanych przedsiebiorstwach z grupy Dijo, ze szczególnym naciskiem na gospodarkę magazynową w przedsiębiorstwie, w kontekście podwojenia przestrzeni magazynowej wynikającej z zakończenia budowy nowego obiektu magazynowego.

O projekcie

Celem projektu jest opracowanie nowego systemu organizacji operacji i procesów logistycznych w przedsiębiorstwie w zakresie gospodarki magazynowej, który pozwoli na optymalne wykorzystanie wszystkich istniejących w firmie magazynów.

Efektem końcowym będzie raport zawierający wnioski z realizacji projektu i zalecenia dotyczące możliwości optymalizacji operacji logistycznych i wykorzystania przestrzeni magazynowej w przedsiębiorstwie. Wiedza zdobyta przez pracownika naukowego w przedsiębiorstwie pomoże uatrakcyjnić prowadzone zajęcia dydaktyczne o praktyczne przykłady.

Co skłoniło naukowca i firmę do podjęcia współpracy?

Do współpracy skłoniła przedsiębiorstwo chęć wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce zarządzania oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań w nowej sytuacji (ukończenie inwestycji i oddanie do użytku nowego magazynu). Pracownik naukowy we współpracy z przedsiębiorstwem dostrzega szansę na zwiększenie i zdobycie wiedzy praktycznej w zakresie realizacji gospodarki magazynowej.

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl