Sprawdź, czy możesz zostać prezydentem

Dwa spotkania warsztatowe – jedno dla dzieci, a drugie rodzinne – czyli kolejne odsłony projektu „3D czyli Dizajn Dla Dzieci”, zaplanowano na luty w Galerii Dizajn – BWA.

  •  Galeria Dizajn – BWA

    Uczestnicy grudniowych warsztatów w Galerii Dizajn – BWA, fot. FB


Pierwsze spotkanie nosi nazwę „Miasto z problemami”, przeznaczone jest dla dzieci w wieku 8-12 lat, odbędzie się 7 lutego, w godz. 11.00-13.00.

Jak poradzić sobie z trudnościami współczesnego miasta? W trakcie warsztatu zostanie stworzona grupa specjalistów od radzenia sobie z miejskimi problemami. Mali badacze zajmą się poważnymi sprawami, takimi jak np. smog, zła komunikacja czy brak zieleni.

Zapisy rozpoczynają się 2 lutego. Należy wysłać e-maila na adres: 3d@bwa.wroc.pl (tytuł: MIASTO, w treści: imię, nazwisko, wiek dziecka).

Drugi – „I ty możesz zostać prezydentem” – to warsztat rodzinny, 14 lutego w godz. 11.00-13.00.

Jeśli w waszej rodzinie jest ktoś, kto ma zdolności przywódcze, to wspaniale! Jest okazja, by zostać prezydentem. Podczas rodzinnych warsztatów w galerii Dizajn uczestnicy zajmą się projektowaniem elementów kampanii wyborczej dla kandydatów na prezydenta. Kto wygra? Zdecydują wyniki wyborów, które odbędą się na koniec spotkania warsztatowego.

Zapisy rozpoczynają się 9 lutego. Należy wysłać e-maila na adres: 3d@bwa.wroc.pl (tytuł: PREZYDENT, w treści: imiona i nazwiska członków zespołu rodzinnego, wiek dzieci). 

Więcej o projekcie: zobacz tutaj

Zgłoś uwagę