Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00.

Żiżi 10 lat, numer ewidencyjny 95/16

W schronisku od 9 lutego. Została odebrana w trakcie interwencji TOZu razem z 36 innymi kotami z fatalnych warunków. Cała biała, niesłysząca. Jest troszeczkę nerwowa i bardzo głośna. Lubi głaskanie, ale na własnych zasadach, tylko wtedy, gdy to ona ma na to ochotę. Raczej do domu bez innych zwierząt i małych dzieci. Jest wysterylizowana.

Trio 8 lat, numer ewidencyjny 1646/15

W schronisku od 23.12.2015.Trio trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym. Jego łapa musiała zostać amputowana, lecz pies świetnie przystosował się do swojej niepełnosprawności. Trio jest wesoły i aktywny, bardzo energiczny. Uwielbia ludzi, nie wykazuje agresji. Potrzebuje troskliwego opiekuna. Trio powinien mieszkać w domu z ogrodem. 

Ernestyna 12 lat, numer ewidencyjny 98/16

Została odebrana w trakcie interwencji TOZu razem z 36 innymi kotami z fatalnych warunków. Ernestyna trzyma się na uboczu i jest trochę wycofana. Lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem, jednak w nie za dużych ilościach. Jest wysterylizowana.

Muszka 4 lata, numer ewidencyjny 1656/15

W schronisku od 27.12.2015. Muszka to maleńka suczka. Jest ruchliwa i dość nerwowa. Nie nadaje się do małych dzieci, a do spokojnego domu z cierpliwym opiekunem. Muszka nie jest szczekliwa. Jest dość zgodna z innymi psami. Powinna mieszkać w ciepłym mieszkaniu.

 Mićka 3 lata, numer ewidencyjny 868/13

W schronisku od 13.09.2013.To śliczna, drobniutka kicia. Do ludzi trzyma dystans i nie daje się dotknąć, ale coraz bliżej podchodzi i obserwuje. Widać, że chciałaby zaufać człowiekowi, ale jeszcze troszeczkę się boi. W domowych warunkach i przy odrobienie czasu i cierpliwości kicia powinna się przełamać i zbliżyć do człowieka. 

Okami 7 lat, numer ewidencyjny 89/16

W schronisku od 9 lutego. Został odebrany w trakcie interwencji TOZu razem z 36 innymi kotami z fatalnych warunków. Ma ślady po zapaleniu spojówek na lewym oczku. Niezwykle ufny i łagodny. Jest wykastrowany.

Fot: schronisko

Zgłoś uwagę