Zagrały w filmie i znalazły nowy dom

Psiaki, które wystąpiły w filmie promownym w autobusach i tramwajach MPK, w większości znalazły już nowy dom. Pomysłodawcy już myślą o kolejnym odcinku o bezdomnych zwierzakach. Tym razem wystąpić mają koty.

  • Czworonożni koledzy Berty, którzy zagrali w filmiku znaleźli nowy dom. Berta nadal czeka


- Trzy pieski, które zagrały w filmie, jeszcze przebywają w schronisku. Reszta naszych czworonożnych aktorów znalazła nowe i mamy nadzieję kochające domy - mówi Aleksandra Cukier z Wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Spot nakręcili wrocławscy studenci przy czynnym udziale pracowników schroniska. W filmie wystąpiły głownie starsze psy. Te, które na adopcję właśnie ze względu na wiek mają najmniejsze szanse. 

Twórcy pokazali psy podczas zabawy i spaceru: zadowolone, merdające ogonkami ujęły wszystkich, którzy widzieli film. Na kanale na YouTube filmik cieszy się ogromnym zainteresowaniem. O akcji możecie poczytać tutaj.

Tymczasem zainteresowanie filmem i jego skuteczność spowodowała, że zaczęto myśleć o drugim odcinku. Tym razem jednak zagrają w nim bezdomne koty, które przebywają we wrocławskim schronisku. 

Zgłoś uwagę