Zaprezentuj się podczas Miesiąca Rodziny! Zaproszenie do współpracy

Już po raz ósmy w maju i czerwcu Wrocław stanie się najbardziej rodzinnym miastem w Polsce. Dzień Matki, Dziecka, Dziadków i Ojca w kalendarzu wyznaczają ramy czasowe Miesiąca Rodziny, który co roku obfituje w wydarzenia przygotowane specjalnie dla rodzin. Wszystkie wrocławskie instytucje, firmy i organizacje prorodzinne mogą wziąć udział w organizacji tego przedsięwzięcia.


Miesiąc Rodziny to rozrywka, edukacja, informacja, a przede wszystkim – promocja wartości rodzinnych. Inicjatorem wydarzenia jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, ale projekt opiera się na szerokiej współpracy z organizacjami pozarządowymi, firmami i instytucjami publicznymi. W 2015 r. inicjatywę współtworzyło ok. 70 partnerów, a w kalendarzu znalazło prawie 300 wydarzeń dla rodzin.

Zaprezentuj się

Miesiąc Rodziny to świetna okazja do zaprezentowania swojej oferty dla rodzin: w majowe i czerwcowe niedziele, podczas czterech rodzinnych pikników na Wyspie Słodowej partnerzy mają okazję spotkać się z mieszkańcami miasta i zainteresować ich swoimi działaniami. W 2015 r. w piknikach w ramach Miesiąca Rodziny wzięło aktywny udział ponad 6 tys. wrocławian.

W tym roku organizatorzy zapraszają do współpracy w trzech obszarach:

  • udział w piknikach rodzinnych na Wyspie Słodowej (stoisko partnerskie, animacja sceny)
  •  organizacja warsztatów dla rodzin
  • zamieszczenie wydarzeń w kalendarzu Miesiąca Rodziny 2016

Zgłoszenia należy wysłać do 4 kwietnia za pomocą formularzy:

W sprawie warsztatów i z pytaniami można kontaktować się pod adresem: kontakt@mojarodzina.wroclaw.pl, tel. 71 77 24 917.

Szczegóły i regulamin współpracy na stronie projektu: miesiacrodziny.pl.

Miesiąc Rodziny jest organizowany przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z partnerami. Program finansowany ze środków Gminy Wrocław.

Materiały WCRS

Zgłoś uwagę