Zimowy Turniej Piłkarski o Puchar Wrocławia – zapisy do 6 lutego

Przed nami Zimowy Turniej Piłkarski 2020 organizowany przez Młodzieżowe Centrum Sportu we Wrocławiu. Zmagania w VII kategoriach wiekowych będziemy mogli śledzić w trakcie ferii zimowych, od 10 do 21 lutego. Miejscem rozgrywania spotkań będzie hala sportowa Parkowa, przy ul. Parkowej 14-16. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lutego! 


To kolejna edycja piłkarskich zawodów organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, podczas których uczestnicy będą rywalizować w siedmiu kategoriach wiekowych – od żaka (rocznik 2011 i młodsi) do młodzieżowca (1998 i młodsi). Do udziału w wydarzeniu mogą zgłaszać się wszystkie zespoły piłkarskie: zarówno drużyny trenujące na co dzień w klubach czy szkołach, jak i „podwórkowe” nieformalne ekipy. Wystarczy minimum czterech zawodników z pola, bramkarz i do pięciu rezerwowych graczy.

Udział w turnieju, który będzie rozgrywany w trakcie tegorocznych ferii zimowych (10-21 lutego), jest bezpłatny. Miejscem rywalizacji będzie hala sportowa Parkowa, zlokalizowana przy ulicy Parkowej 14 we Wrocławiu.

Każdy zawodnik i zawodniczka otrzyma bezpłatną wejściówkę na mecz piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Rakowem Częstochowa. Dodatkowo, najlepsze zespoły poszczególnych kategorii wiekowych zostaną w przerwie wspomnianego spotkania nagrodzone na murawie Stadionu Wrocław. Zwycięzcy otrzymają nie tylko tradycyjne puchary i medale, ale i bony towarowe na zakup sprzętu sportowego.

Zimowy Turniej Piłkarski o Puchar Wrocławia

Zimowy Turniej Piłkarski o Puchar Wrocławia

Wydarzenia sportowe / Zawody / Dla dzieci / Dla wszystkich
Termin od 10 lutego 2020 do 21 lutego 2020

Miejsce Hala sportowa „Parkowa”

Zobacz

– Podczas Zimowego Turnieju Piłkarskiego dzieci i młodzież mogą nie tylko aktywnie spędzać zimowe ferie w mieście, ale i mają okazję po prostu świetnie się bawić – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław. – Na pewno w przypadku ekip „klubowych” i szkolnych zawodnicy oraz trenerzy wykorzystają te rozgrywki w swoim planie szkoleniowym. Bazując na doświadczeniach z poprzednich edycji, mogę jednak zapewnić, że około pół tysiąca dziewcząt i chłopców będzie po prostu czerpać radość ze sportu – dodaje Gęstwa.

Szczegółowy terminarz turnieju zostanie opublikowany po zakończeniu zapisów. Zgłoszenia przyjmowane są do 06.02.2020 r., do godz. 14.00 drogą elektroniczną pod adresem e-mail: turniej@mcs.wroc.pl. Podstawą zgłoszenia jest dostarczenie poprawnie wypełnionej karty zgłoszeniowej.

Wymagane dokumenty:Zgłoś uwagę