wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Klimat i przyroda
  4. Zwierzęta we Wrocławiu
  5. Wrocław na cztery łapy
  6. Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2023 – zgłoś swojego kandydata do miejskiego odznaczenia

Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2023 – zgłoś swojego kandydata do miejskiego odznaczenia

Małgorzata Wieliczko , Martyna Trębacz,

Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2023 – zgłoś swojego kandydata do miejskiego odznaczenia. Zdjęcie promujące przedstawia mężczyznę tulącego psa rasy beagle. fot. shutterstock/ www.wroclaw.pl
Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2023 – zgłoś swojego kandydata do miejskiego odznaczenia. Zdjęcie promujące przedstawia mężczyznę tulącego psa rasy beagle.

Psy, koty, ptaki, a nawet gady czy zwierzęta gospodarskie – dziesiątki takich stworzeń uratowali i otoczyli opieką ludzie nieobojętni na cierpienie zwierząt, których mogliśmy poznać m.in. dzięki temu szczególnemu „plebiscytowi”, który od kilku lat promujemy w naszym mieście. Wrocławskie Serce dla Zwierząt znowu zostanie wręczone jesienią i od Was teraz zależy, kto będzie mógł je otrzymać.

Reklama

W ośmioletniej historii Wrocławskiego Serca dla Zwierząt poznaliśmy instytucje, fundacje stowarzyszenia, a także wiele osób prywatnych, niosących systematyczną i bezinteresowną pomoc zwierzakom nie tylko z terenu Wrocławia. Wśród wyróżnionych byli także ci, którzy działają w naszym regionie, a także poza nim. Niezależnie bowiem od tego, gdzie „mieszka”, otwarte serce na potrzeby słabszych braci mniejszych ma taką samą wielką wartość. 

Wrocławskie Serce dla Zwierząt jest sposobem na wyróżnienie czy nagrodzenie tych, którym się chce poświęcać swój czas, swoje pieniądze, swoje emocje i udzielać pomocy tym, które nie mają głosu - właśnie zwierzętom. One są w dość kiepskiej sytuacji, biorąc pod uwagę ustawienie na drabinie społecznej. Tak że im więcej pomagających, sensownie pomagających - podkreślam, tym lepiej. Przyznajemy odznaczenie, a także wyróżnienia. Ale już sama nominacja jest czymś zasługującym na uznanie. 
Barbara Borzymowska, rzecznik ds. zwierząt UM Wrocławia, przewodnicząca Kapituły miejskiego odznaczenia Wrocławskie Serce dla Zwierząt

Czekamy na Twoje zgłoszenie kandydata do 8. edycji Wrocławskiego Serca dla Zwierząt – od 16 sierpnia do 18 września 2023 roku

Dzięki specjalnemu serwisowi na naszym portalu wszyscy jego czytelnicy, a także użytkownicy social mediów mogą poznać tych, którzy oddając swój czas, pracę, a także pieniądze, bezinteresownie pomagają zwierzętom. Leczą je, karmią, przygarniają do tymczasowych domów i poszukują osób chętnych do zaadoptowania porzuconych psów czy kotów. Ten serwis tworzymy po tym, gdy napłyną do nas zgłoszenia od czytelników, i jak pokazują lata ubiegłe – nie tylko od wrocławianek i wrocławian.

Na zgłoszenia czekamy w dniach od 16 sierpnia 2023 r. od godz. 10:00:00 do 18 września 2023 r. do godz. 23:59:59

Głosowanie na kandydatów odbędzie się w dniach 20 września 2023 r. od godz. 10:00:00 do dnia 28 września 2023 r. do godz. 15:59:59

Informujemy, że w związku z małym zainteresowaniem konkursem Organizator zadecydował o nieprzeprowadzeniu głosowania internautów na laureatów w dniach od 20 września do 28 września 2023 roku. 

Wyłonienie Laureatów Plebiscytu odbędzie się między 19 października 2023 r. a 27 października 2023 r. 

Poznaj laureatów poprzednich edycji Wrocławskiego Serca dla Zwierząt

Przypominamy, że Wrocławskie Serce dla Zwierząt, przyznawane przez Kapitułę odznaczenia, można otrzymać tylko raz. Wyróżnionym, a także laureatem nagrody internautów (uruchomimy dla nich specjalne głosowanie) – można zostać wielokrotnie. Zanim przyślecie swoje zgłoszenie, zobaczcie uczestników i laureatów poprzednich edycji Wrocławskiego Serca dla Zwierząt.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl