wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Klimat i przyroda
  4. Wrocław na cztery łapy
  5. Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2022 – zgłoś swojego kandydata do miejskiego odznaczenia
Zwierzęta są skazane na łaskę i niełaskę człowieka. Wszyscy deklarujemy, że je kochamy, jednak realną, systematyczną pomocą i opieką otaczają potrzebujące tego zwierzaki tak naprawdę nieliczni z nas ilustr. www.wroclaw.pl
Zwierzęta są skazane na łaskę i niełaskę człowieka. Wszyscy deklarujemy, że je kochamy, jednak realną, systematyczną pomocą i opieką otaczają potrzebujące tego zwierzaki tak naprawdę nieliczni z nas

Psy, koty, ptaki, a nawet gady czy zwierzęta gospodarskie – dziesiątki takich stworzeń uratowali i otoczyli opieką ludzie nieobojętni na cierpienie zwierząt, których mogliśmy poznać m.in. dzięki temu szczególnemu „plebiscytowi”, który od kilku lat promujemy w naszym mieście. Wrocławskie Serce dla Zwierząt znowu zostanie wręczone jesienią i od Was teraz zależy, kto będzie mógł je otrzymać. Na zgłoszenia czekamy do 14 października.

Reklama

W siedmioletniej historii Wrocławskiego Serca dla Zwierząt poznaliśmy instytucje, fundacje stowarzyszenia, a także wiele osób prywatnych, niosących systematyczną i bezinteresowną pomoc zwierzakom nie tylko z terenu Wrocławia. Wśród wyróżnionych byli także ci, którzy działają w naszym regionie, a także poza nim. Niezależnie bowiem od tego, gdzie „mieszka”, otwarte serce na potrzeby słabszych braci mniejszych ma taką samą wielką wartość. 

Wrocławskie Serce dla Zwierząt jest sposobem na wyróżnienie czy nagrodzenie tych, którym się chce poświęcać swój czas, swoje pieniądze, swoje emocje i udzielać pomocy tym, które nie mają głosu - właśnie zwierzętom. One są w dość kiepskiej sytuacji, biorąc pod uwagę ustawienie na drabinie społecznej. Tak że im więcej pomagających, sensownie pomagających - podkreślam, tym lepiej. Przyznajemy odznaczenie, a także wyróżnienia. Ale już sama nominacja jest czymś zasługującym na uznanie. 
Barbara Borzymowska, rzecznik ds. zwierząt UM Wrocławia, przewodnicząca Kapituły miejskiego odznaczenia Wrocławskie Serce dla Zwierząt

Czekamy na Twoje zgłoszenie kandydata do 7. edycji Wrocławskiego Serca dla Zwierząt – do 14 października

Dzięki specjalnemu serwisowi na naszym portalu wszyscy jego czytelnicy, a także użytkownicy social mediów mogą poznać tych, którzy oddając swój czas, pracę, a także pieniądze, bezinteresownie pomagają zwierzętom. Leczą je, karmią, przygarniają do tymczasowych domów i poszukują osób chętnych do zaadoptowania porzuconych psów czy kotów. Ten serwis tworzymy po tym, gdy napłyną do nas zgłoszenia od czytelników, i jak pokazują lata ubiegłe – nie tylko od wrocławianek i wrocławian.

Zgłoś swojego kandydata na Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2022

Fill out my online form.

Regulamin przyznania odznaczenia Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2022.

Poznaj laureatów poprzednich edycji Wrocławskiego Serca dla Zwierząt

Przypominamy, że Wrocławskie Serce dla Zwierząt, przyznawane przez Kapitułę odznaczenia, można otrzymać tylko raz. Wyróżnionym, a także laureatem nagrody internautów (uruchomimy dla nich specjalne głosowanie) – można zostać wielokrotnie. Zanim przyślecie swoje zgłoszenie, zobaczcie uczestników i laureatów poprzednich edycji Wrocławskiego Serca dla Zwierząt.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl