Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Grecia 15 lat, numer ewidencyjny 150/16

Została znaleziona na ul Podróżniczej. Była bardzo osłabiona i chuda, na szczęście doszła do siebie i jest już gotowa do adopcji. Grecia bardzo słabo widzi. Przy dłuższym kontakcie z człowiekiem daje się pogłaskać i widać, że jej się to podoba, jednak musi mieć czas na nabranie zaufania. Nie można jej dotknąć znienacka, boi się też hałasu, wtedy zaczyna syczeć i się chować. W schronisku jest bardzo smutna i wystraszona. Bardzo potrzebuje spokojnego, cierpliwego domu. Jest wysterylizowana.

Plamka 8 lat numer ewidencyjny 352/16

Została przywieziona z interwencji z ul Żelaznej. Miła, oswojona, ale widać, że charakterna. Przez klatkę syczy również na inne koty, możliwe, że ich nie toleruje.

Czarek 5 lat, numer ewidencyjny 313/16

Został znaleziony na terenie schroniska. Nie wiadomo skąd się wziął. Miał prze łysienia na szyi, które wyglądają jak obtarcie od obroży. Jest niezwykle ufnym, kontaktowym kocurkiem. Kocha człowieka i głaskanie w każdej ilości. Jest wesoły i ruchliwy. Nie ma problemu z aklimatyzacją w nowym miejscu, dużo czasu spędza też na dworze. Nie wchodzi w konflikty z innymi kotami. Jest wykastrowany.

Lucky 5 lat, numer ewidencyjny 367/16

Został znaleziony cztery miesiące temu, jednak nowi właściciele jego oddali, ponieważ kocurek zaczął gryźć i drapać. Domowy, czysty, duży i zadbany. Jest wykastrowany.

Katia 10 lat, numer ewidencyjny 316/16

Trafiła do schroniska po śmierci właściciela. Rodzina przekazała, że Katia jest miła, domowa, kuwetowa, ale niezależna, chodząca własnymi ścieżkami.

 Fot schronisko

Zgłoś uwagę