Trwa konkurs „UKOCHANE ADOPTOWANE”

Do końca czerwca wszyscy, którzy adoptowali czworonoga mogą wystartować w konkursie zorganizowanym przez wrocławskie schronisko dla bezdomnych zwierząt. Wystarczy opowiedzieć historię swojego pupila. 


– Celem konkursu jest pokazanie wszem i wobec, jak wspaniałe są adoptowane zwierzaki. Liczymy na to, że historia jakiejś adopcji spowoduje, że inni przekonają się do tej decyzji – mówi Aleksandra Cukier z wrocławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt i pomysłodawczyni akcji. – Konkurs nosi nazwę „UKOCHANE ADOPTOWANE” i liczymy, że takie hasło wszystkich odpowiednio zainspiruje!

Forma jest zróżnicowana. Organizatorzy czekają na opowiadania, eseje czy wiersze.  Prace mają mieć maksymalnie jedną stronę formatu A4. Można do nich dołączyć zdjęcie pupila, bądź rysunek.

Prace należy wysyłać e-mailem na adres: schroniskotoz.wroclaw@gmail.com, lub listem na adres: TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław. Termin nadsyłania prac to 30 czerwca 2016 roku.

Dla trzech pierwszych laureatów przewidziane są nagrody, które ufundowali sponsorzy konkursu - AQUAPARK Wrocław, KsięgarnioKawiarnia NALANDA i MPK Wrocław.

Zgłoś uwagę