Przygarnij psiaka i kociaka

Kilkadziesiąt psów i kotów przebywa we wrocławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Każdy z tych czworonogów zasługuje na nowy i odpowiedzialny dom. Jak co tydzień, przedstawiamy kolejne czworonogi czekające na adopcję.


Zwierzaki możecie adoptować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, a w sobotę i niedzielę od 9:00 do 15:00. 

Lucek 7 lat, numer ewidencyjny 316/16

W schronisku od 06.03.2016. Lucek to sympatyczny mini wyżełek. Jest miły, wesoły i bardzo aktywny, dlatego też potrzebuje właściciela, który zapewni mu dużo ruchu. Nie szuka konfliktów z innymi psami. Z racji swojej krótkiej sierści potrzebuje spać w ciepłym.

Arpa 9 lat, numer ewidencyjny 200/16

W schronisku od 11.04.2016. Arpa została zwrócona z adopcji po dwóch latach. Właściciel wyjechał za granicę. Przekazał informacje, że Arpa to miła i grzeczna kotka. W schronisku jest bardzo smutna.

Sancho 10 lat, numer ewidencyjny 1754/14

W schronisku od 2014 roku. Był znaleziony skrajnie wychudzony i prawie łysy. Teraz sobie odbija, lubi dużo jeść i wygląda aż za dobrze. Lubi dużo biegać i chętnie będzie pilnował. Jest zazdrosny o inne zwierzęta. Trzeba okazać mu cierpliwość i dobrze karmić aby zaskarbić jego serce.

Hilka 10 lat, numer ewidencyjny 126/16

Trafiła do schroniska po śmierci właścicielki z czterema innymi kotami. Była domową kotką. Jest bardzo ciekawska i pełna energii, do ludzi na razie trzyma dystans, jest lekko nieufna. Daje się głaskać, ale przy dłuższej porcji zaczyna syczeć. Dogaduje się z innymi kotami, korzysta z kuwety, jest dość drobna. Hilka na pewno będzie potrzebowała spokojnego domu, raczej bez małych dzieci. Jest wysterylizowana.

Balis 11 lat, numer ewidencyjny 546-15

W schronisku od 2015 roku. Był oddany przez właściciela z powodu braku możliwości opieki. Pies zrównoważony, towarzyski, spokojny. Wszyscy bardzo go lubią bo ma wiele zalet. Mimo wieku w dobrej kondycji, zażywny i energiczny. Uwielbia spacery. Jest wykastrowany.

 Adi 1,5 roku, numer ewidencyjny 393/16

Pies wykastrowany. Młodzieńczy, ruchliwy, szalony. Wymaga nauki i wychowania. Jest dość pojętny choć ma skłonność do dominacji. W ręku doświadczonej i przyjaznej osoby będzie wspaniałym, bystrym towarzyszem. Jest właściwie jeszcze dzieckiem.

Fot: schronisko

Zgłoś uwagę