Sylwester 2018/2019 we Wrocławiu [WYDARZENIA]

Jakiś pomysł na sylwestra we Wrocławiu? Proszę bardzo, mamy coś i dla szalonych imprezowiczów, i dla melomanów, dla wysportowanych czy zakochanych w teatrze. Na sylwestrowe imprezowanie zaproszeni są zarówno najmłodsi wrocławianie, jak i ci, którzy mogą sobie pozwolić na zabawę długo po północy. Zainteresowani? No to do siego roku! 

  • nowy rok

    Designed by Freepik


Huczny czy nie, na pewno jest wydarzeniem szczególnym, wszak tuż po północy, z 31 grudnia na 1 stycznia znowu wszyscy staniemy się... starsi o rok. Jednym z nas na pewno to jeszcze nie przeszkadza, drudzy trochę bardziej zadumają się nad upływającym czasem. Wraz z wybiciem północy będziemy składali sobie życzenia wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia, i tradycyjnie – by przychodzący rok nie był gorszy od mijającego. 

Te i inne słowa wypowiadać będziemy w różnych miejscach i okolicznościach – w dużym gronie balowego towarzystwa albo, nierzadko, podczas kameralnego sam na sam. Jeśli jeszcze szukacie okazji, gdzie moglibyście wznieść noworoczny toast – dosłownie lub symbolicznie – może w poniższym zestawieniu taką właśnie znajdziecie.

Sylwester 2018/2019 we Wrocławiu

Sylwester 2018/2019 we Wrocławiu

Eventy
Termin od 30 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz


Zgłoś uwagę