Psy - seans z Węgielkiem

W  Dolnośląskim Centrum Filmowym będzie można zobaczyć kultowe "Psy", tym razem zagrane charytatywnie. Cała suma uzbierana ze sprzedaży biletów będzie przeznaczona na utrzymanie psów z Fundacji Węgielek z Wrocławia 


Zremasterowaną wersję ponadczasowego dramatu Franza i Olo z groźbą utraty pracy w tle będzie można obejrzeć zaledwie raz - 16 czerwca o godzinie 18:00. Mamy do sprzedania aż 138 biletów na seans. Wejściówki kosztują 15 zł. Współorganizatorami "Seansu z Węgielkiem" są: Zebra Film, Odra Film oraz NZS - Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Aby zdobyć bilet trzeba wejść na stronę naszej fundacji – www.fundacjawegielek.org i w zakładce "sklep" zgłosicie chęć kupna biletu. Ponadto sprzedaż biletów będzie prowadzona na facebooku za pośrednictwem fanpage'a przez Zwierzaki NZS.  Będą również dostępne w kasach kina. Jest jeszcze trzecia opcja. Bilet będzie można zakupić również w siedzibie Fundacji przy ulicy Kasztanowej 3a/120 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku od 8 do 16.   

Fundacja Węgielek powstała w 2014 roku. Jej celem jest ratowanie zwierząt, szukaniem dla nich kochających domów, ale i leczeniem czasem nawet pozornie beznadziejnych przypadków. Ponadto Fundacja Węgielek działa również społecznie promując postawy prozwierzęce i edukując w kwestii zdrowia zwierzaków i opieki nad nimi.

Zorganizowane wydarzenie/seans ma na celu wsparcie właśnie takiej działalności Fundacji. Dzięki wsparciu inicjatywy przez Zebrę Film, która prawa do pokazu "Psów" przekazała nam za darmo oraz Dolnośląskiemu Centrum Filmowego za udostępnienie sali na preferencyjnych warunkach - stało się to możliwe. Ponadto w pomoc przy organizacji pierwszego "Seansu z Węgielkiem" zaangażowali się studenci z Niezależnego Zrzeszenia Studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.  Zgłoś uwagę