www.wroclaw.pl

  Tarcza finansowa. Poradnik dla przedsiębiorców

  Tarcza finansowa PFR dla mikro, małych i średnich firm. Darmowy e-book z omówieniem zasad i warunków. Zawiłości przepisów, w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia wrocławianin – adwokat Mateusz Tuński z kancelarii Sak, Tatara i Tuński sp.p. adwokatów.

  Polski ustawodawca oraz rząd wprowadzają rozwiązania mające wspomóc przedsiębiorców. Cześć rozwiązań była już opisywana przy okazji publikowanych na www.wroclaw.pl bezpłatnych ebooków – Jak zrozumieć tarczę antykryzysową. Poradnik dla przedsiębiorców.

  W tym poradniku omówiona jest subwencja finansowa dla mikroprzedsiębiorców, która to jest jednym z instrumentów przewidzianych w ramach tzw. „Tarczy finansowej".

  Wrocławianin – adwokat Mateusz Tuński, przygotował instrukcję dotyczącą właśnie subwencji dla mikrofirm, w której to na ok. 30 stronach postarał się zebrać to co najistotniejsze w umowie i regulaminie dotyczącym tej subwencji. – Subwencja finansowa może stanowić istotne wsparcie dla przedsiębiorców i wiele osób o nią wnioskuje w ogóle nie czytając zasad wynikających z regulaminu czy umowy, a ja chciałbym uwypuklić, że zasadą jest zwrot tej kwoty, a tylko spełnienie wszystkich wymogów pozwoli wnioskować o umorzenie 75% kwoty subwencji – dodaje.

  Na stronach Polskiego Funduszu Rozwoju, który to jest odpowiedzialny za projekt "Tarcza finansowa", można przeczytać, że jest to największy w historii Polski gospodarczy program ratunkowy ochrony miejsc pracy i wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw o wartości 75 mld zł, z czego 20 mld zł przypisuje się do pomocy dla mikroprzedsiębiorców.

  Zobacz także: Tarcza finansowa PFR dla mikro, małych i średnich firm.

  Bezpłatny ebook. Tarcza finansowa

  W tym ebooku informacje dotyczące możliwości uzyskania subwencji dla mikroprzedsiębiorców a w szczególności m.in.:

  Tarcza finansowa. Poradnik dla przedsiębiorców from Wroclaw