www.wroclaw.pl

  O byciu w sieci - spotkania z przedsiębiorcami

  W ramach akcji #WrocławZdalnieLokalnie już od września zapraszamy na cykl spotkań z przedsiębiorcami, którzy opowiedzą o tym jak prowadzić biznes w rzeczywistości internetowej. „O byciu w sieci” – to historie, doświadczenia i inspiracje przedstawione z perspektywy lokalnych firm i omówione przez ekspertów z zakresu IT, marketingu i e-commerce.

  Fot. BRG

  Przedsiębiorcy opowiedzą „O byciu w sieci”

  Wydarzenie stanowi kolejną odsłonę akcji #WrocławZdalnieLokalnie, w ramach której Miasto Wrocław zachęca mieszkańców do zakupów w lokalnych sklepach, a przedsiębiorców do wdrażania narzędzi cyfrowych i rozwijania działalności w Interencie. Organizatorem akcji jest Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia, a partnerami merytorycznymi są ITCorner i kreatywna agencja digitalowa 25wat.

  Cykl spotkań „O byciu w sieci” jest odpowiedzią na potrzeby wrocławskich przedsiębiorców, zgłaszane nam na indywidualnych spotkaniach oraz wynikające z przeprowadzonej wśród nich ankiety. Cieszy nas, że w tych potrzebach tak istotną okazała się wzajemna współpraca i wymiana doświadczeń

  Janina Woźna, dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia

  Dla kogo?

  Cykl #WrocławZdalnieLokalnie – o byciu w sieci, to spotkania z przedsiębiorcami i dla przedsiębiorców. Każde z planowanych wydarzeń będzie przestrzenią nie tylko do wymiany doświadczeń ale i zawierania kontaktów biznesowych. Na spotkania zapraszamy także wszystkich zainteresowanych wdrażaniem narzędzi cyfrowych w biznesie i  prowadzeniem działalności gospodarczej w Internecie.   

  Kiedy?

  W każdy drugi wtorek miesiąca. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 14 września o godz. 18. Kolejne spotkania odbędą się:

  • 12 października
  • 9 listopada
  • 14 grudnia

  Gdzie?

  Spotykamy się w Centrum na Przedmieściu – jednym z trzech Centrów Aktywności Lokalnej na Przedmieściu Oławskim (przy ul. Prądzyńskiego 39A). Centrum na Przedmieściu prowadzone jest przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych. To miejsce ciekawych inicjatyw społecznych i kulturalnych, sprzyjające tworzeniu pozytywnych relacji sąsiedzkich i międzyludzkich.