wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Grafika przedstawia Elżbietę i Marka z TuCzyTam
Grafika przedstawia Elżbietę i Marka z TuCzyTam

Wielu konsumentów, którzy w związku z pandemią i wprowadzanymi ograniczeniami, robią zakupy online, przy formie już pozostanie. To jeden z powodów, dla których warto wdrażać w firmach rozwiązania cyfrowe, niezależnie od tego, czy będą one służyć sprzedaży zdalnej, podtrzymaniu relacji z klientem czy budowaniu marki.

Reklama

Cyfryzacja przedsiębiorstwa to proces złożony, wymagający ciągłej obserwacji rynku, konsumentów oraz konkurencji. Samo utworzenie sklepu internetowego czy uruchomienie profilu firmowego w mediach społecznościowych to dopiero pierwszy, drobny krok, ale o niemałym znaczeniu. Jego umiejętne przeprowadzenie może być dobrym punktem wyjścia do gruntowego przebudowania strategii firmy, uzupełniając ją o rozwój narzędzi internetowych.

Dlatego w ramach akcji #WrocławZdalnieLokalnie, przygotowaliśmy zbiór linków i materiałów do pobrania, które mogą być pomocne przedsiębiorcom stojącym przed wyzwaniem wdrożenia lub rozwijania narzędzi cyfrowych w swoich firmach.

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl