wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Mała manufaktura w sieci. Poznaj historię marki si si bee [PO SPOTKANIU]

Redakcja www.wroclaw.pl,
Sptokanie #ZdalnieLokalnie z właścicielką marki kosmetycznej si si bee BRG
Sptokanie #ZdalnieLokalnie z właścicielką marki kosmetycznej si si bee

Zrezygnowała z pracy na etacie i stworzyła małą manufakturę. Marta Szczepaniak - twórczyni i właścicielka marki kosmetycznej si si bee, opowiedziała o tym jak wyglądały jej początki w sieci oraz jak za założenie strony internetowej „płaciła” udzielaniem lekcji angielskiego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania.

W ramach cyklu #WrocławZdalnieLokalnie „O byciu w sieci” przedstawiani są wrocławscy przedsiębiorcy, którzy wykorzystują w swojej działalności różne narzędzia internetowe. Podczas spotkania rozmawiają oni z ekspertami z zakresu marketingu, IT lub e-commerce. Dzielą się swoimi doświadczeniami, opowiadają o zaletach i wadach prowadzenia biznesu w Internecie.

W okresie pandemii, dzięki temu, że od początku działam w Internecie, prowadzenie biznesu online nie wymagało ode mnie żadnej reorganizacji – można powiedzieć, że była to dla mnie bułka z masłem.

Marta Szczepaniak, si si bee
W 2017 roku po odejściu z pracy na etacie Marta Szczepaniak otworzyła własną firmę. Jest twórczynią i właścicielką marki kosmetycznej si si bee. W trakcie spotkania mówiła o tym, że mimo braku doświadczenia biznesowego, głownie dzięki intuicji, udało jej się założyć i z sukcesem prowadzić biznes w sieci. „Zaczynałam z dwoma produktami. Z takim asortymentem nie mogłam założyć sklepu stacjonarnego – od początku mogłam działać tylko on-line” – podkreśliła. Dużo zawdzięcza szczęściu do spotykania właściwych ludzi we właściwym czasie, jednak jak sama zauważa, z obecnej perspektywy, wiele rzeczy zrobiłaby inaczej. Co dokładnie? Zapraszamy do obejrzenia materiału ze spotkania.

#WrocławZdalnieLokalnie – O byciu w sieci

  • Spotkania odbywają się w formie hybrydowej – w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 18:00 w Centrum na Przedmieściu przy ul. Prądzyńskiego 39a.
  • Kolejne spotkanie odbędzie się: 14 grudnia. 

Partnerami merytorycznymi cyklu #WroclawZdalnieLokalnie „O byciu w sieci” są stowarzyszenie ITCorner i kreatywna agencja digitalowa 25wat. Partnerem organizacyjnym jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, która prowadzi CAL przy ul. Prądzyńskiego.

Chcemy promować lokalnych, prężnie działających przedsiębiorców i zachęcić do wykorzystania w biznesie rozwiązań internetowych wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie zrobili

Małgorzata Golak, dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl