wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Spotkanie online „O byciu w sieci”– Projekt Rośliny
Ola Sieńko i Weronika Muszkieta - Projekt Rośliny BRG
Ola Sieńko i Weronika Muszkieta - Projekt Rośliny

O tym jak z lokalnego biznesu przekształciły się w ogólnopolską, rozpoznawalną markę opowiedziały Ola Sieńko i Weronika Muszkieta założycielki Projektu Rośliny, jednego z pierwszych i najbardziej rozpoznawalnych roślinnych concept store’ów we Wrocławiu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z grudniowego spotkania w ramach cyklu #WrocławZdalnieLokalnie „O byciu w sieci”.

#WrocławZdalnieLokalnie „O byciu w sieci” to cykl spotkań z wrocławskimi przedsiębiorcami, którzy opowiadają o tym, jak w swojej działalności wykorzystują różne narzędzia internetowe.

O swoich doświadczeniach opowiedzieli już Paweł Przybylski założyciel sklepu PanPablo, Maja Żak właścicielka sklepu Pani z Warzywniaka oraz Marta Szczepaniak twórczyni marki si si bee.

W interpretowaniu wdrażanych rozwiązań i zachodzących mechanizmów pomagają eksperci z zakresu marketingu, IT lub e-commerce, którzy również biorą udział w organizowanych wydarzeniach.

Projekt Rośliny – spotkanie online

Grudniowe spotkanie było prawdziwą gratką dla miłośników roślin doniczkowych. Gościliśmy Weronikę i Olę, twórczynie Projektu Rośliny i autorki książki o tym samym tytule. Przyjaciółki oraz założycielki roślinnego sklepu nie tylko na mapie Wrocławia, ale również w sieci – ich rośliny docierają w każdy zakątek Polski. Zajmują się wypełnianiem roślinami wnętrz, przestrzeni komercyjnych, biur czy restauracji. Nie boją się roślinnych wyzwań i zadań specjalnych.

Czym jest dla nas bycie w sieci? To możliwość dotarcia do osób, które podobnie jak my kochają rośliny i dobry design. Cieszy nas fakt, że dzięki internetowym zakupom każdy może mieć kawałek naszego projektu Rośliny w swoim domu.

Weronika Muszkieta, Projekt Rośliny

Weronika Muszkieta, współzałożycielka Projektu Rośliny podkreśla, że bycie w sieci to możliwość dotarcia do osób, które podobnie jak twórczynie sklepu kochają rośliny i dobry design.

 – Cieszy nas fakt, że dzięki internetowym zakupom każdy może mieć kawałek naszego Projektu Rośliny w swoim domu – dodaje Weronika Muszkieta, Projekt Rośliny.

Ola Sieńko, Weronika Muszkieta, Gabi Czesak

Gabi Czesak - agencja  marketingowa 25wat Fot. BRG
Gabi Czesak - agencja marketingowa 25wat

Z dziewczynami rozmawiała Gabi Czesak - właścicielka kreatywnej agencji digitalowej 25wat, w której pełni funkcję dyrektora kreatywnego, oraz startupu ARBUZZ – pierwszej polskiej platformy do projektowania rozszerzonej rzeczywistości (AR). 

Organizatorka 10 wrocławskich edycji FuckUp Nights, czyli spotkań z pogranicza biznesu i marketingu, na których uczestnicy dzielą się historiami o niepowodzeniach i potknięciach. Laureatka 8. edycji rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”, przeprowadzanego przez magazyn Brief.

Zwyciężczyni programu dla młodych talentów „Young Bloods” agencji TBWA – jednej z największych agencji kreatywnych na świecie i wicemistrzyni świata w drużynowym konkursie kreatywnego rozwiązywaniu problemów „Odyssey of the Mind”. (Reprezentowała Polskę w USA podczas światowego finału w 2015 roku.) Ukończyła projektowanie komunikacji (Communication Design) na Uniwersytecie Wrocławskim pod kierunkiem prof. Michaela Fleischera. Na Uniwersytecie Complutense w Madrycie studiowała Design i sztuki piękne. Prywatnie także miłośniczka roślin.

#WrocławZdalnieLokalnie „O byciu w sieci”. Projekt Rośliny

Partnerami merytorycznymi cyklu #WroclawZdalnieLokalnie „O byciu w sieci” są ITCorner i kreatywna agencja digitalowa 25wat. Partnerem organizacyjnym jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, która prowadzi CAL przy ul. Prądzyńskiego, zwany też Centrum na Przedmieściu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl