wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. BSH – międzynarodowy gigant AGD rekrutuje na atrakcyjne zagraniczne staże [WYNAGRODZENIE, ZAKWATEROWANIE]
Na zdjęciu widać grupę pracowników BSH BSH
Na zdjęciu widać grupę pracowników BSH

BSH, producent sprzętu AGD marek Bosch i Siemens (mają swoje fabryki we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej) zaprasza absolwentów wyższych uczelni na płatne międzynarodowe staże w różnych działach i lokalizacjach BSH. Rekrutacje trwają do końca lutego. Każdy uczestnik programu Global Graduate Accelerator, który ukończy staż z pozytywną oceną, otrzyma propozycję zatrudnienia. Liczba miejsc jest ograniczona, wiec warto się pospieszyć i szybko aplikować na staż.

Reklama

Międzynarodowy program staży w BSH Global Graduate Accelerator: szczegóły, kraje, wynagrodzenie

Absolwenci zakwalifikowani do programu Global Graduate Accelerator odbędą roczne staże w różnych działach i lokalizacjach BSH, które sami wybiorą.

Każdy z uczestników spędzi od trzech do czterech miesięcy w Monachium, gdzie znajduje się główna siedziba Grupy BSH. Następnie stażysta będzie przez podobny okres zdobywał doświadczenie w jednej z niemieckich lokalizacji produkcyjnych BSH, a w trzecim etapie wybierze się do wybranego przez siebie kraju
Daniel Goszczyński, biuro prasowe BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Daniel Goszczyński wylicza, że mogą to być: Polska, Hiszpania, Turcja, Izrael, Niemcy, Słowenia lub Holandia. Podczas całego programu stażystą będzie opiekował się doświadczony mentor. Stażyści będą otrzymywali wynagrodzenia oraz środki na pokrycie kosztów zakwaterowania.

BSH Global Graduate Accelerator. Kogo poszukuje BSH?

BSH zaprasza na staże absolwentów wyższych uczelni, którzy niedawno ukończyli studia i są na początku swojej zawodowej kariery.

Poszukiwani są absolwenci różnych kierunków i uczelni, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia zawodowego.

Oferta staży w ramach Global Graduate Accelerator obejmuje działy marketingu i sprzedaży, IT i technologii cyfrowych, administracji biznesu, działalności operacyjnej i zarządzania. Na kandydatki i kandydatów czeka kilkanaście miejsc.

BSH we Wrocławiu: co produkują?

W styczniu 2022 r. z linii produkcyjnych spółki BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego we Wrocławiu zjechał dwumilionowy piekarnik BSH a pod koniec 2021 r. milionowa lodówka BSH we Wrocławiu. Niemiecki koncern BSH rozwija swoje zakłady przy ul. Żmigrodzkiej.

BSH Wrocław: inwestycja za ponad 500 mln złotych

W 2020 r. firma otworzyła we Wrocławiu nowe centrum logistyczne o powierzchni 30 000 mkw. z własną infrastrukturą kolejową. Jednak z uwagi na dynamiczny rozwój, firma wynajęła w ubiegłym roku dodatkowy magazyn o powierzchni około 45 000 mkw. BSH we Wrocławiu szuka pracowników: miejsca pracy, zatrudnienie.

Dwie wrocławskie fabryki: lodówek i piekarników spółki BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego zostały uruchomione w 2017 r. Powstały na miejscu dawnych zakładów AGD przy ul. Żmigrodzkiej 143. Firma BSH zainwestowała w tym miejscu w nowe obiekty i nowoczesne systemy produkcyjne ponad pół miliarda złotych.

W 2021 r. firma BSH otrzymała od Jacka Sutryka, prezydenta Wrocławia, podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu nagrodę – Biznes Odpowiedzialny Społecznie.

BSH Home Applianes Group: międzynarodowy koncern i lider AGD

BSH Home Applianes Group została utworzona w 1967 roku wspólnie przez Robert Bosch GmbH (Stuttgart) oraz Siemens AG (Monachium). Od stycznia 2015 roku w całości należy do Grupy Bosch. W ciągu swojej półwiecznej historii z niemieckiego, lokalnego eksportera stała się drugim największym producentem AGD na świecie.

Z osiągniętym w 2021 r. łącznym obrotem o wartości około 15,6 miliarda euro i zatrudnieniem 62 000 pracowników, BSH jest europejskim liderem w branży AGD. Portfolio BSH obejmuje jedenaście znanych marek, m.in. Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, a także markę ekosystemu Home Connect. BSH produkuje swoje urządzenia w 41 fabrykach i jest obecna w 50 krajach, m.in. w Polsce i we Wrocławiu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl