wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. TOP 12. Oto startupy z Wrocławia. Te firmy warte miliony już zmieniają świat. Zobaczcie, co robią

Prezentujemy TOP 12 wrocławskich startupów. To tylko wierzchołek góry wrocławskiego ekosystemu startupowego. Wytypowaliśmy tych przedstawicieli ze względu na ogromną innowacyjność oraz dużą już rozpoznawalność w Europie i na świecie.

Reklama

Najciekawsze startupy z Wrocławia. Lista

W przygotowanym przez nas TOP 12 wrocławskich startupów zebraliśmy przedstawicieli najciekawszych wrocławskich wynalazków. Powstają w dziesiątkach lokalnych laboratoriach czy centrach R&D, jedne ratują życia, inne pozwalają nam zrozumieć w jakim świecie żyjemy.

Zobaczcie TOP 12 wrocławskich startupów w galerii zdjęć:

To przedstawiciele rewolucji cyfrowej, rozwiązań które usprawnią nam codzienną pracę i dostarcza danych do podejmowania właściwych decyzji we właściwym momencie. Spółki te są wycenie już w setkach milionów euro
Paulina Muszyńska, kierowniczka Startup Wroclaw.

Co robią wrocławskie startupy?

A to tylko początek. Dzięki kolejnym rundom finansowania, grantom oraz przede wszystkim zadowolonym klientom mogą rosnąć w jeszcze szybszym tempie niż dotąd. Przyjrzyjcie się dobrze tym nazwom, to one będą niedługo decydowały o naszej przyszłości.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl