Rodzinnie w Muzeum Współczesnym

Rodzinne spotkania ze sztuką w Muzeum Współczesnym odbywają się w każdą niedzielę. Tematy warsztatów co tydzień są inne i nawiązują do aktualnej wystawy. Najbliższe spotkanie 9 listopada o 13.30.


W każdą niedzielę o godzinie 13.30 rodzice z dziećmi mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach rodzinnych. Warsztat składa się z dwóch części. Na początku spotkania wspólnie zwiedzamy aktualną wystawę i rozmawiamy o znajdujących się na niej pracach. Podczas drugiej części warsztatu przechodzimy do działań manualnych, które umożliwią wszystkim twórcze wykorzystanie rozbudzonej wrażliwości i wyobraźni.

Każdy warsztat poświęcony jest innemu zagadnieniu. Temat najbliższych warsztatów:

TU JEST TWOJE MIEJSCE (9.11.2014)

Romuald Kutera w seriach fotografii, performansów i filmów wykorzystywał karteczkę z napisem TU, która pojawiała się w różnych miejscach świata i w różnych kontekstach. Dzięki temu artysta stawiał pytanie o to co właściwie znaczy “być w konkretnej przestrzeni i czasie”. Gdzie znajduje się nasze TU i co dla nas oznacza? Romuald Kutera zaprasza nas do skupienia i afirmacji przeżywanej chwili. Podążając za jego przykładem oswoimy wnętrze Muzeum Współczesnego odnajdując w nim, a następnie oznaczając miejsca, które dla nas nabiorą specjalnego znaczenia.

Warsztaty są bezpłatne – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: edukacja@muzeumwspolczesne.pl

godzina: 13.30 – 15.00
miejsce: I piętro MWW, pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław, Tel. 71 356 42 50

Zgłoś uwagę