Wielkie budowanie z klocków Lego

Ogromna postać Dartha Vadera, pełen ślepych zaułków labirynt czy wyjątkowe pojazdy – to wszystko powstanie z klocków Lego w Parku Handlowym Auchan Bielany. W najbliższy weekend w galerii odbędzie się bowiem pełne zabawy spotkanie, podczas którego dzieci będą mogły stanąć do licznych konkursów z upominkami. 

  • lego

    fot. freeimages.com


W specjalnie wydzielonej w galerii handlowej strefie dzieci będą mogły między innymi przyłączyć się do budowania ogromnej, bo aż dwumetrowej, postaci z drobnych elementów klocków Lego. Dzięki wspólnemu wysiłkowi najmłodszych w pasażu powstanie – stojąca po ciemnej stronie mocy  postać Dartha Vadera z kultowych gwiezdnych opowieści.

Podczas dwudniowej zabawy na dzieci czeka także wiele zabaw i konkursów z upominkami. Będzie można zmierzyć się w takich w takich konkurencjach, jak zbudowanie na czas najwyższej wieży, jak najszybsze rozdzielenie klocków o tych samych kolorach czy skonstruowanie najciekawszego pojazdu. Fani popularnej zabawki będą mieli również okazję, aby skonstruować dla Legoludzików skomplikowany labirynt, a także sprawdzić się w quizie z wiedzy o legendarnych klockach.

Wielkie budowanie odbędzie się w sobotę i niedzielę, 25 i 26 października, w Parku Handlowym Auchan Bielany, ul. Francuska 6, w godz. 11.00-19.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Zgłoś uwagę