Dzieci na tropie wrocławskich krasnali

Od czerwca rusza seria wycieczek dla najmłodszych

  • Na tropie wrocławskich krasnali były już m.in. maluchy z Przedszkola nr 148. Z mapami w rękach odkrywały „krasnoludkowe” tajemnice i ciekawostki w rynku i na ul. Świdnickiej.

    Na tropie wrocławskich krasnali były już m.in. maluchy z Przedszkola nr 148. Z mapami w rękach odkrywały „krasnoludkowe” tajemnice i ciekawostki w rynku i na ul. Świdnickiej (fot. Jarek Ratajczak)


<p >Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Wszystkie dzieci od 5 do 12 lat oraz ich rodzice będą mogli poznać tajemnice wrocławskich krasnali.

Wycieczki to o wiele więcej niż tylko poszukiwanie małych lokatorów miasta. Najmłodsi wraz z opiekunami mogą liczyć na zabawę w podchody, w której krasnoludki zostawiają wskazówki, ciekawe manewry zręcznościowe, wspólne odkrywanie Wrocławia, czy zagadki zadawane przez krasnoludki. Wszyscy razem zmierzą się także z próbą stworzenia scenariusza filmowego oraz będą mogli dowiedzieć się o krasnoludkach wielu ciekawych informacji – co jedzą, co robią w wolnym czasie, co lubią. Spotkania łączą więc w sobie dobrą zabawę, rozwijają wyobraźnię i pozwalają na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Wakacyjne wycieczki zaczynają się pod koniec czerwca i potrwają do 28 września. Odbywają się w każdy weekend – po jednym spotkaniu w piątek (godz. 18.00) i sobotę (16.00) oraz dwa w niedzielę (11.00 i 16.00). Ilość miejsc w grupach jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowy program wycieczek dostępny jest na stronie internetowej: stronie internetowej

Małgorzata WęgrzynZgłoś uwagę